FA 50K Testing IT100

1 Loop

Overall Finish List

November 23, 2012


Results By Time to Run www.timetorun.net Timetorun.net
                                                                                                                Chip         Gun        Chip  
    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group                 Time        Time        Diff  
      1    Alek Seeley                       Hobart  IN             17    17   M       1 Top Fin          2:18:14.18  2:18:16.01     0:01.83
      2    Lucas Sallinon                                           18    16   M       1  0-39            2:18:18.23  2:18:19.94     0:01.71
      3    Michael Fruchey                   Huntertown  IN         23    43   M       1 Top Fin          2:19:43.51  2:19:44.12     0:00.61
      4    Madison Fruchey                                          24    14   F       1 Top Fin          2:19:43.81  2:19:44.91     0:01.10
      5    Aaron Schneider                   Milwaukee  WI          33    36   M       2  0-39            2:42:21.75  2:42:21.75            
      6    Jason Matteson                    Columbia City  IN      10    40   M       1 40-49            2:49:02.27  2:49:05.25     0:02.98
      7    Chris Beck                        Fort Wayne  IN         27    45   M       2 40-49            2:51:57.42  2:52:05.51     0:08.09
      8    Brent Fazekaj                                            31    40   M       3 40-49            2:51:57.79  2:52:05.85     0:08.06
      9    Bob Michel                        Fort Wayne  IN          7    64   M       1 Top Fin          2:54:30.82  2:54:34.72     0:03.90
     10    Darcy Lallathin                   Larue  OH              19    42   F       1 Top Fin          2:54:45.16  2:54:45.81     0:00.65
     11    David Reed                        Marysville  OH         20    52   M       1 50-99            2:54:50.14  2:54:51.34     0:01.20
     12    A.j. Arnett                       New Haven  IN          21    27   M       3  0-39            3:07:45.43  3:07:49.62     0:04.19
     13    Erin Brady                        Fort Wayne  IN         25    41   F       1 40-49            3:07:46.34  3:07:50.22     0:03.88
     14    Lindsay Pulfer                                            9    29   F       1  0-39            3:07:49.26  3:07:53.46     0:04.20
     15    Andrew Siniarski                                          8    35   M       4  0-39            3:12:16.95  3:12:19.39     0:02.44
     16    Allison Brown                     Columbia City  IN      28    39   F       2  0-39            3:16:33.74  3:16:38.32     0:04.58
     17    Leonard Fish                      Bremen  IN             26    43   M       4 40-49            3:20:48.48  3:20:52.15     0:03.67
     18    Rob Power                                                32    37   M       5  0-39            3:21:18.40  3:21:24.49     0:06.09
     19    Brandi Duncan                     Columbia City  IN      29    35   F       3  0-39            3:21:31.10  3:21:35.95     0:04.85
     20    Rick McClain                                             30    51   M       2 50-99            3:26:15.78  3:26:24.93     0:09.15
     21    Mark Janosky                      Perrysburg  OH         34    59   M       3 50-99            3:27:47.03  3:27:57.37     0:10.34
     22    Jerry Diehl                       Fort Wayne  IN          1    61   M       4 50-99            3:27:54.98  3:27:58.87     0:03.89
     23    Norm Williams                                            14    50   M       5 50-99            3:29:38.25  3:29:44.44     0:06.19
     24    Tim Post                                                 15    33   M       6  0-39            3:29:48.86  3:29:55.68     0:06.82
     25    Charles Moman                                             3    61   M       6 50-99            3:47:52.18  3:48:01.55     0:09.37