Wawasee 2012 XCountry

October 06, 2012


Results By Time to Run www.timetorun.net Timetorun.net

Overall Finish List - Boys

Boys Varsity


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace       

    1      1     87  Brad Johnson          Indian Springs                         10:32.42  5:40/M        
    2      2     51  Trent Thompson        Edgewood                               10:58.07  5:54/M        
    3      3     50  Tj Day                Edgewood                               10:58.28  5:54/M        
    4      4    243  Brady Robinson        Wawasee                                11:01.48  5:55/M        
    5      5    244  Luke Griner           Wawasee                                11:06.03  5:58/M        
    6      6    116  Brady Yates           Lakeview                               11:10.42  6:00/M        
    7      7     90  Nick Compton          Indian Springs                         11:13.26  6:02/M        
    8      8    119  Hudson Snyder         Lakeview                               11:15.24  6:03/M        
    9      9    256  Tyler Martin          Wawasee                                11:18.00  6:05/M        
   10     10     88  Jake Matteson         Indian Springs                         11:18.02  6:05/M        
   11     11    221  J. J. Whicker         Riverview                              11:19.08  6:05/M        
   12     12    245  Sam Griner            Wawasee                                11:23.39  6:07/M        
   13     13     20  Dillon Valenti        Crestview                              11:27.32  6:09/M        
   14     14    246  Marcos Mejia          Wawasee                                11:28.33  6:10/M        
   15     15    247  Braxton Alexander     Wawasee                                11:29.51  6:10/M        
   16     16     53  Trent Shepherd        Edgewood                               11:31.88  6:12/M        
   17     17     91  Daniel Watts          Indian Springs                         11:36.19  6:14/M        
   18     18     89  Tim Hearld            Indian Springs                         11:37.96  6:15/M        
   19     19     52  Kyle Christenberry    Edgewood                               11:39.68  6:16/M        
   20     20    118  Nathaniel Gottschalk  Lakeview                               11:40.18  6:16/M        
   21     21     19  David Spencer         Crestview                              11:43.05  6:18/M        
   22     22    271  Collin Bross          Whitko                                 11:44.80  6:18/M        
   23     23    121  Darrin Knisely        Lakeview                               11:47.23  6:20/M        
   24     24    122  Hayden Steger         Lakeview                               11:47.30  6:20/M        
   25     25     93  Nathan Oilar          Indian Springs                         11:52.39  6:23/M        
   26     26    175  Shane Pursch          Lincoln                                11:53.38  6:23/M        
   27     27    117  Aaron Sandoval        Lakeview                               11:55.16  6:24/M        
   28     28    248  Ben Hoffert           Wawasee                                11:56.73  6:25/M        
   29     29     54  Justin Fleming        Edgewood                               11:58.73  6:26/M        
   30     30     92  Holden Schaefer       Indian Springs                         12:00.43  6:27/M        
   31     31    174  Jeffrey Oliver        Lincoln                                12:00.80  6:27/M        
   32     32    212  Auden Eckert          Riverview                              12:04.62  6:29/M        
   33     33     16  Dawson Hertel         Crestview                              12:06.93  6:30/M        
   34     34     55  Kennis Dye            Edgewood                               12:14.44  6:35/M        
   35     35    208  Brock Spahr           Riverview                              12:16.73  6:36/M        
   36     36    225  Aidan Hinesley        Riverview                              12:17.48  6:36/M        
   37     37    182  Jordan Morrow         Lincoln                                12:20.22  6:38/M        
   38     38    206  Zach Daugherty        Riverview                              12:23.68  6:39/M        
   39     39    277  Joshua Wright         Whitko                                 12:24.91  6:40/M        
   40     40     17  Evan Kropf            Crestview                              12:31.16  6:44/M        
   41     41    216  Andrew Kaylor         Riverview                              12:32.70  6:44/M        
   42     42     21  Nolen Young           Crestview                              12:38.50  6:48/M        
   43     43     15  Jacob Foster          Crestview                              12:40.02  6:49/M        
   44     44    178  Micah Calhoun         Lincoln                                12:40.41  6:49/M        
   45     45    160  Daniel Stauffer       Lincoln                                12:40.90  6:49/M        
   46     46    272  Zack Freel            Whitko                                 12:41.32  6:49/M        
   47     47    215  Matt Karst            Riverview                              12:42.99  6:50/M        
   48     48     56  David Homme           Edgewood                               12:57.57  6:58/M        
   49     49     18  Jordan Ness           Crestview                              13:01.61  7:00/M        
   50     50    183  Zach Moser            Lincoln                                13:03.70  7:01/M        
   51     51    120  Drake Swartzentruber  Lakeview                               13:33.28  7:17/M        
   52     52    184  Chris Noodwang        Lincoln                                13:51.84  7:27/M        
   53     53    270  Cade Bechtold         Whitko                                 13:55.35  7:29/M        
   54     54    274  Exra Miller           Whitko                                 14:53.54  8:00/M        
   55     55    275  Isaiah Pierce         Whitko                                 14:53.93  8:00/M        
   56     56    276  Sam Rickerd           Whitko                                 17:36.82  9:28/M        



Overall Finish List - Boys

Boys Reserve


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace       

    1      1    249  Joshua Slabaugh       Wawasee                                11:44.05  6:18/M        
    2      2    250  Joe Lecount           Wawasee                                11:44.39  6:18/M        
    3      3     94  Ashtin Green          Indian Springs                         12:08.22  6:31/M        
    4      4     99  Jordan Keuneke        Indian Springs                         12:27.91  6:42/M        
    5      5    252  Cameron Rager         Wawasee                                12:32.23  6:44/M        
    6      6    211  Hale Bowen            Riverview                              12:33.63  6:45/M        
    7      7    123  Bryce Pequignot       Lakeview                               12:34.11  6:45/M        
    8      8    251  Jacob Claassen        Wawasee                                12:34.19  6:45/M        
    9      9    261  Braedon Schlabach     Wawasee                                12:43.34  6:50/M        
   10     10    214  Brady Johnson         Riverview                              12:46.86  6:52/M        
   11     11    254  Dalin Powell          Wawasee                                12:48.46  6:53/M        
   12     12    213  Mitchell Geller       Riverview                              12:50.42  6:54/M        
   13     13    125  Christian Taylor      Lakeview                               12:53.04  6:56/M        
   14     14     97  Jacob Hinen           Indian Springs                         12:54.24  6:56/M        
   15     15    126  Colton Wottring       Lakeview                               12:57.85  6:58/M        
   16     16     29  Alex Wiedenhoeft      Crestview                              13:03.83  7:01/M        
   17     17    253  Parker Bame           Wawasee                                13:06.81  7:03/M        
   18     18     23  Reid Dillion          Crestview                              13:07.57  7:03/M        
   19     19    224  Hunter Funk           Riverview                              13:11.03  7:05/M        
   20  (> 7)    255  Jacob Shortt          Wawasee                                13:11.28  7:05/M        
   21     20     58  Dane Stookey          Edgewood                               13:11.62  7:05/M        
   22     21    179  Isa Frias             Lincoln                                13:11.70  7:05/M        
   23     22    107  Cole Meyer            Indian Springs                         13:14.06  7:07/M        
   24     23    103  Garrett Walker        Indian Springs                         13:16.88  7:08/M        
   25  (> 7)    257  Austin Delafuentes    Wawasee                                13:19.10  7:10/M        
   26     24    205  Ben Clickner          Riverview                              13:24.08  7:12/M        
   27     25     62  Taylor Mills          Edgewood                               13:27.23  7:14/M        
   28  (> 7)    259  Adam Spurling         Wawasee                                13:29.33  7:15/M        
   29  (> 7)    258  Nick Cooper           Wawasee                                13:30.33  7:15/M        
   30     26    181  Chase Johnson         Lincoln                                13:31.74  7:16/M        
   31     27     95  Brendon Slagel        Indian Springs                         13:32.98  7:17/M        
   32     28     60  Kyle Hayward          Edgewood                               13:35.62  7:18/M        
   33     29     57  Jarod Barber          Edgewood                               13:36.88  7:19/M        
   34     30     28  Josh Waters           Crestview                              13:43.27  7:22/M        
   35     31    100  Colten Coefelt        Indian Springs                         13:44.58  7:23/M        
   36  (> 7)    102  Trevor Stezel         Indian Springs                         13:45.40  7:24/M        
   37     32    124  Shane Powers          Lakeview                               13:46.22  7:24/M        
   38     33     32  Jack Young            Crestview                              13:47.34  7:25/M        
   39     34     59  Eric Baumgartner      Edgewood                               13:50.83  7:26/M        
   40  (> 7)    260  Jared Krugman         Wawasee                                13:50.90  7:26/M        
   41     35     63  Caleb Remocaldo       Edgewood                               13:52.50  7:27/M        
   42     36    159  Isiah Batta           Lincoln                                13:53.62  7:28/M        
   43     37    207  Jarid Miller          Riverview                              13:55.73  7:29/M        
   44     38    166  Osvaldo Arias         Lincoln                                14:01.98  7:32/M        
   45     39     25  Mitchell McElhaney    Crestview                              14:03.88  7:33/M        
   46     40    164  Colin Burkins         Lincoln                                14:08.89  7:36/M        
   47     41    185  Alex Rostron          Lincoln                                14:10.14  7:37/M        
   48     42    219  Cade Reust            Riverview                              14:10.78  7:37/M        
   49     43     61  Jacob Dachenhaus      Edgewood                               14:15.50  7:40/M        
   50  (> 7)    265  Logan Berthier        Wawasee                                14:16.78  7:40/M        
   51  (> 7)    209  Ben Stoffel           Riverview                              14:18.05  7:41/M        
   52     44    180  Trevor Grimmett       Lincoln                                14:23.45  7:44/M        
   53  (> 7)    263  Spencer Naugler       Wawasee                                14:28.10  7:47/M        
   54  (> 7)     96  Stuart Ioane          Indian Springs                         14:31.64  7:48/M        
   55  (> 7)    262  Athon Anker           Wawasee                                14:42.88  7:54/M        
   56     45     27  Nick Perry            Crestview                              14:49.94  7:58/M        
   57  (> 7)    220  Michael Schweller     Riverview                              14:57.16  8:02/M        
   58  (> 7)    105  David Kyler           Indian Springs                         15:01.27  8:04/M        
   59  (> 7)    162  Luke Walters          Lincoln                                15:01.84  8:04/M        
   60  (> 7)    106  Jonathan Didier       Indian Springs                         15:05.36  8:07/M        
   61  (> 7)     64  Eric Williamson       Edgewood                               15:05.63  8:07/M        
   62  (> 7)    170  Trenton Hite          Lincoln                                15:42.98  8:26/M        
   63  (> 7)    104  Nick Hull             Indian Springs                         15:45.01  8:28/M        
   64  (> 7)    264  Gabe Sidwell          Wawasee                                15:45.84  8:28/M        
   65     46     30  Calvin Wust           Crestview                              15:47.89  8:29/M        
   66  (> 7)     24  Fisher Kohr           Crestview                              15:58.46  8:35/M        
   67  (> 7)    222  Jackson Wright        Riverview                              16:35.34  8:55/M        
   68  (> 7)    217  Michael Kibellas      Riverview                              16:37.82  8:56/M        
   69     47    127  Kole Komdeur          Lakeview                               16:48.56  9:02/M        
   70  (> 7)    227  Cameron Street        Riverview                              16:56.78  9:06/M        
   71  (> 7)    157  Nick Boxx             Lincoln                                16:59.93  9:08/M        
   72  (> 7)    167  Kody Filson           Lincoln                                17:01.36  9:09/M        
   73  (> 7)    226  Jacob Koons           Riverview                              17:28.32  9:23/M        
   74  (> 7)    210  Robert Borland        Riverview                              17:55.60  9:38/M        
   75  (> 7)    218  Andrew Lund           Riverview                              17:59.70  9:40/M        
   76  (> 7)    169  Evan Pritchard        Lincoln                                20:17.54 10:54/M        
   77  (> 7)    172  Caleb Isom            Lincoln                                20:26.98 10:59/M        

Team Summary Report - Boys

Boys Varsity


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Wawasee                                44               4   5   9  12  14  15  28         
        Top  5 Times: 56:17.23

    2 Indian Springs                         53               1   7  10  17  18  25  30         
        Top  5 Times: 56:17.85

    3 Edgewood                               69               2   3  16  19  29  34  48         
        Top  5 Times: 57:06.64

    4 Lakeview                               81               6   8  20  23  24  27  51         
        Top  5 Times: 57:40.37

    5 Crestview                             149              13  21  33  40  42  43  49         
        Top  5 Times: 1:00:26.96

    6 Riverview                             152              11  32  35  36  38  41  47         
        Top  5 Times: 1:00:21.59

    7 Lincoln                               183              26  31  37  44  45  50  52         
        Top  5 Times: 1:01:35.71

    8 Whitko                                214              22  39  46  53  54  55  56         
        Top  5 Times: 1:05:39.92

Team Summary Report - Boys

Boys Reserve


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Wawasee                                25               1   2   5   8   9  11  17         
        Top  5 Times: 1:01:18.20

    2 Indian Springs                         66               3   4  14  22  23  27  31         
        Top  5 Times: 1:04:01.31

    3 Riverview                              71               6  10  12  19  24  37  42         
        Top  5 Times: 1:04:46.02

    4 Lakeview                              114               7  13  15  32  47                 
        Top  5 Times: 1:08:59.78

    5 Edgewood                              136              20  25  28  29  34  35  43         
        Top  5 Times: 1:07:42.18

    6 Crestview                             136              16  18  30  33  39  45  46         
        Top  5 Times: 1:07:45.89

    7 Lincoln                               161              21  26  36  38  40  41  44         
        Top  5 Times: 1:08:47.93


Overall Finish List - Girls

Girls Varsity


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace       

    1      1     33  Allison Miller        Edgewood                               11:24.82  6:08/M        
    2      2    232  Carmen Yoder          Wawasee                                11:45.81  6:19/M        
    3      3    229  Delanie Bame          Wawasee                                11:53.23  6:23/M        
    4      4    233  Aubrey Kuhn           Wawasee                                11:58.17  6:26/M        
    5      5    228  Molly Swartz          Wawasee                                12:00.07  6:27/M        
    6      6     66  Mason Vanhouten       Indian Springs                         12:02.17  6:28/M        
    7      7     68  Lauren Keller         Indian Springs                         12:05.22  6:30/M        
    8      8     70  Alissa Jagger         Indian Springs                         12:06.91  6:30/M        
    9      9    231  Bridgette Yoder       Wawasee                                12:11.98  6:33/M        
   10     10    153  Rachel Crawford       Lincoln                                12:15.83  6:35/M        
   11     11     67  Ashely Johnson        Indian Springs                         12:15.90  6:35/M        
   12     12     71  Bailie Brown          Indian Springs                         12:25.12  6:41/M        
   13     13    230  Abigail Mejia         Wawasee                                12:36.52  6:46/M        
   14     14    202  Alyiah Kelsy          Riverview                              12:37.93  6:47/M        
   15     15    130  Kaitlyn Carothers     Lincoln                                12:39.19  6:48/M        
   16     16     34  Courtney Sainer       Edgewood                               12:40.19  6:49/M        
   17     17     35  Conner Gilbert        Edgewood                               12:45.16  6:51/M        
   18     18     69  Whitney Shelton       Indian Springs                         12:46.85  6:52/M        
   19     19    131  Tia Freshour          Lincoln                                12:48.01  6:53/M        
   20     20    234  Yannelly Pizana       Wawasee                                12:55.12  6:57/M        
   21     21      5  Chloe Scheiber        Crestview                              12:58.08  6:58/M        
   22     22     36  Madison Martz         Edgewood                               13:01.05  7:00/M        
   23     23    201  Cadee Harmon          Riverview                              13:03.29  7:01/M        
   24     24     39  Mallory Hooks         Edgewood                               13:03.80  7:01/M        
   25     25     37  Mia Beckham           Edgewood                               13:04.52  7:02/M        
   26     26     38  Lauren Orr            Edgewood                               13:05.16  7:02/M        
   27     27     73  Kylee Longenbaugh     Indian Springs                         13:06.48  7:03/M        
   28     28    110  Jubilee Stichter      Lakeview                               13:10.11  7:05/M        
   29     29      1  Emma Helmich          Crestview                              13:11.29  7:05/M        
   30     30    111  Abbi Curtis           Lakeview                               13:13.81  7:06/M        
   31     31      6  Meagan Thomas         Crestview                              13:28.69  7:14/M        
   32     32      3  Emma Melcher          Crestview                              13:35.97  7:18/M        
   33     33      2  Jenna Henline         Crestview                              13:36.80  7:19/M        
   34     34      4  Jackie Ness           Crestview                              13:42.43  7:22/M        
   35     35    204  Alexandra Short       Riverview                              13:43.32  7:22/M        
   36     36    200  Kelsey Coles          Riverview                              13:44.18  7:23/M        
   37     37    189  Kyler Hoopingarner    Riverview                              13:54.27  7:28/M        
   38     38    191  Macy Lange            Riverview                              13:57.35  7:30/M        
   39     39      7  Macy Niswander        Crestview                              14:00.03  7:32/M        
   40     40    188  Amara Eckert          Riverview                              14:16.04  7:40/M        
   41     41    143  Lexi Ramirez          Lincoln                                14:32.99  7:49/M        
   42     42    137  Ally Dolan            Lincoln                                14:45.14  7:56/M        
   43     43    149  Kyndel Grove          Lincoln                                14:48.91  7:57/M        
   44     44    141  Isabel Nunez          Lincoln                                14:51.43  7:59/M        
   45  (< 5)    268  Taylor Reiff          Whitko                                 15:06.50  8:07/M        
   46     45    114  Tori Brinkerhuff      Lakeview                               15:07.99  8:08/M        
   47     46    113  Abby Fruth            Lakeview                               15:10.99  8:09/M        
   48  (< 5)    267  Angel Moyer           Whitko                                 15:13.74  8:11/M        
   49     47    115  Betzy Navarro         Lakeview                               15:15.97  8:12/M        
   50  (< 5)    266  Adrienne Aughinbaugh  Whitko                                 15:47.29  8:29/M        
   51  (< 5)    269  Kalya Williams        Whitko                                 16:12.13  8:43/M        



Overall Finish List - Girls

Girls Reserve


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace       

    1      1     40  Michaela Roark        Edgewood                               12:33.81  6:45/M        
    2      2     45  Charlene Orr          Edgewood                               12:46.99  6:52/M        
    3      3    236  Elizabeth Zom         Wawasee                                12:48.89  6:53/M        
    4      4    235  Paige Miller          Wawasee                                13:03.51  7:01/M        
    5      5    237  Bailey Schroeder      Wawasee                                13:05.22  7:02/M        
    6      6     83  Tabitha Seaton        Indian Springs                         13:20.60  7:10/M        
    7      7     81  Hannah Willger        Indian Springs                         13:24.25  7:12/M        
    8      8     72  Courtney Miquelon     Indian Springs                         13:31.12  7:16/M        
    9      9     41  Jessica Madden        Edgewood                               13:34.18  7:18/M        
   10     10     44  Joelle Messenger      Edgewood                               13:41.45  7:21/M        
   11     11     42  Julie Frazzetta       Edgewood                               13:42.56  7:22/M        
   12     12     76  Megan Oilar           Indian Springs                         13:44.14  7:23/M        
   13     13    242  Ciandra Ervin         Wawasee                                13:47.87  7:25/M        
   14     14    195  Charlotte Borland     Riverview                              13:50.12  7:26/M        
   15     15     43  Alex Koontz           Edgewood                               13:55.50  7:29/M        
   16     16    196  Jennifer Leonard      Riverview                              13:57.47  7:30/M        
   17     17     49  Meredith Phipps       Edgewood                               14:00.11  7:32/M        
   18     18    240  Vivi Cierpilowski     Wawasee                                14:02.16  7:33/M        
   19     19    197  Gracie Scher          Riverview                              14:02.59  7:33/M        
   20     20     79  Pressley Walter       Indian Springs                         14:03.86  7:33/M        
   21     21     74  Brooklyn Dittmer      Indian Springs                         14:10.08  7:37/M        
   22     22    238  Emily Sommers         Wawasee                                14:13.88  7:39/M        
   23     23     84  Mykaela Crowell       Indian Springs                         14:16.24  7:40/M        
   24  (< 5)    112  Daisie Poe            Lakeview                               14:16.94  7:40/M        
   25     24    192  Madeleine Laymon      Riverview                              14:25.46  7:45/M        
   26     25    239  Keyanna Clevenger     Wawasee                                14:27.79  7:46/M        
   27  (> 7)     47  Celeste Clayson       Edgewood                               14:28.07  7:47/M        
   28  (> 7)     48  Gabby Hamill          Edgewood                               14:28.58  7:47/M        
   29     26    187  Jessica Ditton        Riverview                              14:38.45  7:52/M        
   30     27     13  Erika Vinson          Crestview                              14:39.08  7:53/M        
   31  (> 7)     77  Mariah Schaefer       Indian Springs                         14:39.13  7:53/M        
   32     28    145  Alyssa Solis          Lincoln                                14:45.74  7:56/M        
   33     29     10  Chelsea Boyer         Crestview                              14:53.41  8:00/M        
   34  (> 7)     80  Izzy Bishop           Indian Springs                         14:56.21  8:02/M        
   35  (> 7)     86  Jessica McFarland     Indian Springs                         14:57.98  8:02/M        
   36     30    132  Tiffany Dewitt        Lincoln                                15:07.56  8:08/M        
   37     31    134  Marissa Buttersworth  Lincoln                                15:10.18  8:09/M        
   38  (> 7)    241  Lesley Tayagua        Wawasee                                15:12.55  8:10/M        
   39  (> 7)     82  Taylor Osborn         Indian Springs                         15:15.56  8:12/M        
   40  (> 7)     78  Megan Stephenson      Indian Springs                         15:18.45  8:14/M        
   41     32    136  Rachael Dodson        Lincoln                                15:21.30  8:15/M        
   42     33     11  Meyer Jennifer        Crestview                              15:44.24  8:28/M        
   43  (> 7)     46  Athena Schlitt        Edgewood                               15:46.34  8:29/M        
   44     34    193  Liz Moore             Riverview                              15:49.12  8:30/M        
   45     35     12  Rachel Moore          Crestview                              15:54.94  8:33/M        
   46     36    151  Emme Listenberger     Lincoln                                15:58.16  8:35/M        
   47     37    203  Brianna Mason         Riverview                              15:59.20  8:36/M        
   48     38    140  Grace Morris          Lincoln                                16:08.41  8:40/M        
   49     39    147  Katie McCormick       Lincoln                                16:10.20  8:42/M        
   50  (> 7)    138  Kailey Filson         Lincoln                                16:18.82  8:46/M        
   51  (> 7)    142  Hattie Myers          Lincoln                                16:29.89  8:52/M        
   52  (> 7)    150  Alexis Aistrop        Lincoln                                16:35.38  8:55/M        
   53  (> 7)    128  Brittney Klotz        Lincoln                                17:15.12  9:16/M        
   54  (> 7)    133  Vanessa Baca          Lincoln                                17:17.79  9:18/M        
   55  (> 7)     85  Isabel Hunter         Indian Springs                         17:20.91  9:19/M        
   56     40      9  Megan Berry           Crestview                              17:29.97  9:24/M        
   57  (> 7)    190  Raegan Killigrew      Riverview                              17:43.34  9:32/M        
   58  (> 7)    135  Julie Bachman         Lincoln                                17:43.43  9:32/M        
   59     41      8  Lindsie Berghoff      Crestview                              18:12.91  9:47/M        
   60  (> 7)    148  Makayla Greenwalt     Lincoln                                18:24.26  9:54/M        
   61     42     14  Nichole Perry         Crestview                              20:48.10 11:11/M        

Team Summary Report - Girls

Girls Varsity


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Wawasee                                23               2   3   4   5   9  13  20         
        Top  5 Times: 59:49.26

    2 Indian Springs                         44               6   7   8  11  12  18  27         
        Top  5 Times: 1:00:55.32

    3 Edgewood                               80               1  16  17  22  24  25  26         
        Top  5 Times: 1:02:55.02

    4 Lincoln                               127              10  15  19  41  42  43  44         
        Top  5 Times: 1:07:01.16

    5 Riverview                             145              14  23  35  36  37  38  40         
        Top  5 Times: 1:07:02.99

    6 Crestview                             146              21  29  31  32  33  34  39         
        Top  5 Times: 1:06:50.83

    7 Lakeview                              196              28  30  45  46  47                 
        Top  5 Times: 1:11:58.87

 Inc. Whitko                               4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Girls

Girls Reserve


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Edgewood                               33               1   2   9  10  11  15  17         
        Top  5 Times: 1:06:18.99

    2 Wawasee                                43               3   4   5  13  18  22  25         
        Top  5 Times: 1:06:47.65

    3 Indian Springs                         53               6   7   8  12  20  21  23         
        Top  5 Times: 1:08:03.97

    4 Riverview                              99              14  16  19  24  26  34  37         
        Top  5 Times: 1:10:54.09

    5 Lincoln                               157              28  30  31  32  36  38  39         
        Top  5 Times: 1:16:22.94

    6 Crestview                             164              27  29  33  35  40  41  42         
        Top  5 Times: 1:18:41.64

 Inc. Lakeview                             1 finishers                                          
        Top  5 Times: