Wawasee 2013 XCountry

October 12, 2013


Results By Time to Run www.timetorun.net Timetorun.net

Overall Finish List - Boys

Boys Varsity

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

1

40

Eduardo Calderon Lakeview

10:05.03

5:25/M

 

2

2

140

Luke Griner Wawasee

10:22.92

5:34/M

 

3

3

44

William Robison Lakeview

10:41.69

5:45/M

 

4

4

142

Braxton Alexander Wawasee

10:43.89

5:46/M

 

5

5

141

Brady Robinson Wawasee

10:49.69

5:49/M

 

6

6

126

Brock Spahr Riverview

10:49.94

5:49/M

 

7

7

143

Ben Hoffert Wawasee

10:50.03

5:49/M

 

8

8

135

Kasey Konz Riverview

10:55.68

5:52/M

 

9

9

144

Spencer Hare Wawasee

10:57.45

5:53/M

 

10

10

171

Tyler Berner Whitko

11:03.70

5:56/M

 

11

11

73

Shane Pursch Lincoln

11:04.72

5:57/M

 

12

12

43

Nathaniel Gottschalk Lakeview

11:07.38

5:59/M

 

13

13

172

Collin Bross Whitko

11:10.82

6:00/M

 

14

14

17

Taylor Mills Edgewood

11:15.17

6:03/M

 

15

15

138

J. J. Whicker Riverview

11:18.03

6:05/M

 

16

16

74

Jeffrey Oliver Lincoln

11:19.23

6:05/M

 

17

17

196

Seth Schaper Indian Springs

11:24.62

6:08/M

 

18

18

19

Kennis Dye Edgewood

11:25.71

6:08/M

 

19

19

197

Landon Wakeman Indian Springs

11:29.77

6:10/M

 

20

20

198

Nathan Mills Indian Springs

11:30.48

6:11/M

 

21

21

15

Marc Motter Edgewood

11:32.91

6:12/M

 

22

22

16

Lucas Howett Edgewood

11:34.68

6:13/M

 

23

23

145

Joe Lecount Wawasee

11:39.25

6:16/M

 

24

24

20

Lucas Harvey Edgewood

11:45.35

6:19/M

 

25

25

130

Auden Eckert Riverview

11:48.33

6:21/M

 

26

26

175

Zack Freel Whitko

11:51.19

6:22/M

 

27

27

75

Brady Hissong Lincoln

11:52.71

6:23/M

 

28

28

129

Hale Bowen Riverview

11:57.82

6:25/M

 

29

29

112

Nathan Sizmore Riverview

11:59.48

6:27/M

 

30

30

262

Jacob Wust Crestview

12:00.61

6:27/M

 

31

31

134

Andrew Kaylor Riverview

12:01.14

6:28/M

 

32

32

42

Jose Leyva Lakeview

12:02.55

6:28/M

 

33

33

39

Colton Wottring Lakeview

12:08.08

6:31/M

 

34

34

264

Nolan Young Crestview

12:09.35

6:32/M

 

35

35

199

Nick Mills Indian Springs

12:12.12

6:34/M

 

36

36

76

Konnor Ray Lincoln

12:16.69

6:36/M

 

37

37

260

Jacob Foster Crestview

12:23.46

6:39/M

 

38

38

21

Dane Stookey Edgewood

12:27.35

6:42/M

 

39

39

258

Drew Davis Crestview

12:32.99

6:44/M

 

40

40

259

Reid Dillion Crestview

12:37.73

6:47/M

 

41

41

78

Tyler Voreis Lincoln

12:39.28

6:48/M

 

42

42

195

Brendon Roberts Indian Springs

12:42.63

6:50/M

 

43

43

173

Ezra Miller Whitko

12:43.45

6:50/M

 

44

44

79

Rylan Clark Lincoln

12:45.89

6:51/M

 

45

45

261

Mitch McElhaney Crestview

12:48.43

6:53/M

 

46

46

193

Jordan Keuneke Indian Springs

12:57.76

6:58/M

 

47

47

263

Carter Mertz Crestview

12:58.58

6:58/M

 

48

48

41

Jack Horoho Lakeview

13:01.99

7:00/M

 

49

49

77

Adam Hunter Lincoln

13:05.37

7:02/M

 

50

50

194

Braden Baker Indian Springs

13:16.79

7:08/M

 

51

51

174

Jordan Wright Whitko

13:59.84

7:31/M

 

52

52

38

Alex Cook Lakeview

14:39.46

7:53/M

 

 

Overall Finish List - Boys

 

Boys Reserve

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

1

164

Cameron Rager Wawasee

11:39.61

6:16/M

 

2

2

160

Parker Bame Wawasee

11:50.97

6:22/M

 

3

3

133

Matt Karst Riverview

11:57.03

6:25/M

 

4

4

233

Reece Baron Indian Springs

12:03.28

6:29/M

 

5

5

162

Braeden Schlabach Wawasee

12:03.85

6:29/M

 

6

6

163

Dalin Powell Wawasee

12:16.25

6:36/M

 

7

7

161

Jared Pritchard Wawasee

12:16.89

6:36/M

 

8

8

166

Thomas Conley Wawasee

12:17.62

6:36/M

 

9

9

131

Mitchell Geller Riverview

12:22.68

6:39/M

 

10

10

132

Brady Johnson Riverview

12:26.85

6:41/M

 

11

11

114

Wilson Wilson Riverview

12:31.19

6:44/M

 

12

12

109

Clayton Johnson Riverview

12:34.56

6:45/M

 

13

13

239

Colton Coeffelt Indian Springs

12:38.04

6:48/M

 

14

14

81

Caden Grove Lincoln

12:41.30

6:49/M

 

15

15

23

Caleb Warner Edgewood

12:42.31

6:50/M

 

16

16

167

Benson Yoder Wawasee

12:43.31

6:50/M

 

17

17

271

Adam Zahn Crestview

12:45.72

6:51/M

 

18

18

56

Nate Leach Lakeview

12:49.13

6:53/M

 

19

19

238

Garrett Anspach Indian Springs

12:50.35

6:54/M

 

20

(> 7)

168

Robert Sopher Wawasee

12:50.55

6:54/M

 

21

(> 7)

165

Jared Krugman Wawasee

13:00.56

6:59/M

 

22

20

265

Isaac Brown Crestview

13:03.67

7:01/M

 

23

21

101

Luke Walters Lincoln

13:05.67

7:02/M

 

24

22

116

Ben Clickner Riverview

13:07.30

7:03/M

 

25

(> 7)

169

Clay Kelsheimer Wawasee

13:09.37

7:04/M

 

26

23

87

Austin Delee Lincoln

13:09.49

7:04/M

 

27

24

91

Bo Meadors Lincoln

13:12.87

7:06/M

 

28

25

272

Young Jack Crestview

13:16.62

7:08/M

 

29

26

58

Victor Mejia Lakeview

13:17.79

7:08/M

 

30

27

24

Ethan Prescott Edgewood

13:19.31

7:10/M

 

31

28

266

Isaiah Clampitt Crestview

13:23.80

7:12/M

 

32

29

230

Colyn Iden Indian Springs

13:28.67

7:14/M

 

33

30

89

James Miller Lincoln

13:29.58

7:15/M

 

34

31

123

Jarid Miller Riverview

13:29.86

7:15/M

 

35

32

102

Harold Niones Lincoln

13:30.51

7:15/M

 

36

33

27

Jacob Dachenhaus Edgewood

13:30.95

7:15/M

 

37

34

100

Aidan Burkins Lincoln

13:34.65

7:18/M

 

38

35

25

Landon Roark Edgewood

13:37.32

7:19/M

 

39

36

52

Jonathan Venegas Lakeview

13:37.38

7:19/M

 

40

37

236

Jackson Longenbaugh Indian Springs

13:38.12

7:20/M

 

41

38

29

Chase Byron Edgewood

13:43.00

7:22/M

 

42

(> 7)

86

Ian McVicker Lincoln

13:45.15

7:24/M

 

43

39

28

Eric Williamson Edgewood

13:45.95

7:24/M

 

44

(> 7)

137

Michael Schweller Riverview

13:51.42

7:27/M

 

45

(> 7)

83

Hugh Smith Lincoln

13:57.73

7:30/M

 

46

40

55

Leytan Perry Lakeview

14:00.62

7:32/M

 

47

41

26

Austin Hollowell Edgewood

14:05.02

7:34/M

 

48

(> 7)

99

Jonathon Warren Lincoln

14:12.97

7:38/M

 

49

(> 7)

95

Evan Pritchard Lincoln

14:13.35

7:39/M

 

50

(> 7)

139

Jackson Wright Riverview

14:17.85

7:41/M

 

51

(> 7)

85

Andy Rostron Lincoln

14:21.35

7:43/M

 

52

(> 7)

97

Colin Burkins Lincoln

14:23.62

7:44/M

 

53

42

231

Michael Johnson Indian Springs

14:29.04

7:47/M

 

54

43

51

Ethan Thompson Lakeview

14:31.46

7:48/M

 

55

44

234

Eli Fudge Indian Springs

14:33.85

7:49/M

 

56

(> 7)

82

Matthew Gerard Lincoln

14:34.81

7:50/M

 

57

(> 7)

115

Riley Bercik Riverview

14:35.43

7:50/M

 

58

(> 7)

127

Jack Zoerb Riverview

14:40.87

7:53/M

 

59

(> 7)

92

Hamza Yasin Lincoln

14:43.12

7:55/M

 

60

45

267

Chris Barrett Crestview

14:45.74

7:56/M

 

61

46

53

Keller Swartzentruber Lakeview

15:05.76

8:07/M

 

62

47

270

Calvin Wust Crestview

15:14.81

8:11/M

 

63

(> 7)

88

Cam Riddle Lincoln

15:15.94

8:12/M

 

64

(> 7)

170

Gabe Sidwell Wawasee

15:17.41

8:13/M

 

65

(> 7)

235

David Kyler Indian Springs

15:24.08

8:17/M

 

66

(> 7)

232

Randy Timm Indian Springs

15:26.05

8:18/M

 

67

48

269

Aidan Hosler Crestview

15:33.85

8:22/M

 

68

(> 7)

30

Kurt Benedict Edgewood

15:36.03

8:23/M

 

69

49

57

Timothy Farner Lakeview

15:57.92

8:35/M

 

70

(> 7)

84

Keagan Laird Lincoln

15:58.94

8:35/M

 

71

(> 7)

90

Sam Keiser Lincoln

16:22.91

8:48/M

 

72

(> 7)

80

Roman Finnegan Lincoln

16:24.49

8:49/M

 

73

(> 7)

103

Dakota Hall Lincoln

17:39.08

9:29/M

 

74

(> 7)

105

Cameron Cheney Riverview

19:10.78

10:18/M

 

75

(> 7)

104

Jack Britten Riverview

19:21.92

10:24/M

 

Team Summary Report - Boys

Boys Varsity

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Wawasee

27

2

4

5

7

9

23

 

 

Top 5 Times: 53:43.98

 

2

Lakeview

81

1

3

12

32

33

48

52

 

 

Top 5 Times: 56:04.73

 

3

Riverview

82

6

8

15

25

28

29

31

 

 

Top 5 Times: 56:49.80

 

4

Edgewood

99

14

18

21

22

24

38

 

 

Top 5 Times: 57:33.82

 

5

Lincoln

131

11

16

27

36

41

44

49

 

 

Top 5 Times: 59:12.63

 

6

Indian Springs

133

17

19

20

35

42

46

50

 

 

Top 5 Times: 59:19.62

 

7

Whitko

143

10

13

26

43

51

 

 

Top 5 Times: 1:00:49.00

 

8

Crestview

180

30

34

37

39

40

45

47

 

 

Top 5 Times: 1:01:44.14

 
 

Team Summary Report - Boys

Boys Reserve

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Wawasee

21

1

2

5

6

7

8

16

 

 

Top 5 Times: 1:00:07.57

 

2

Riverview

45

3

9

10

11

12

22

31

 

 

Top 5 Times: 1:01:52.31

 

3

Indian Springs

102

4

13

19

29

37

42

44

 

 

Top 5 Times: 1:04:38.46

 

4

Lincoln

112

14

21

23

24

30

32

34

 

 

Top 5 Times: 1:05:38.91

 

5

Crestview

135

17

20

25

28

45

47

48

 

 

Top 5 Times: 1:07:15.55

 

6

Edgewood

148

15

27

33

35

38

39

41

 

 

Top 5 Times: 1:06:52.89

 

7

Lakeview

163

18

26

36

40

43

46

49

 

 

Top 5 Times: 1:08:16.38

 
 

Overall Finish List - Girls

Girls Varsity

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

1

187

Ashley Johnson Indian Springs

11:24.59

6:08/M

 

2

2

146

Carmen Yoder Wawasee

11:34.06

6:13/M

 

3

3

148

Aubrey Kuhn Wawasee

11:37.31

6:15/M

 

4

4

147

Yanelly Pizana Wawasee

11:39.20

6:16/M

 

5

5

186

Alissa Jagger Indian Springs

11:43.54

6:18/M

 

6

6

192

Jasmine Early Indian Springs

11:44.55

6:18/M

 

7

7

59

Kaitlyn Carothers Lincoln

11:45.38

6:19/M

 

8

8

189

Laureen Keller Indian Springs

11:46.49

6:20/M

 

9

9

191

Shay Trump Indian Springs

11:47.11

6:20/M

 

10

10

149

Reagan Atwood Wawasee

12:06.21

6:30/M

 

11

11

150

Mckenzie Smith Wawasee

12:14.97

6:35/M

 

12

12

188

Bailie Brown Indian Springs

12:19.89

6:37/M

 

13

13

244

Chloe Schiber Crestview

12:23.63

6:39/M

 

14

14

241

Emma Melcher Crestview

12:24.98

6:40/M

 

15

15

61

Tia Freshour Lincoln

12:37.17

6:47/M

 

16

16

128

Erica Bolding Riverview

12:37.19

6:47/M

 

17

17

60

Lexi Ramirez Lincoln

12:43.87

6:50/M

 

18

18

1

Mia Beckham Edgewood

12:45.73

6:51/M

 

19

19

245

Meagan Thomas Crestview

12:50.47

6:54/M

 

20

20

118

Kyler Hoopingarner Riverview

12:50.49

6:54/M

 

21

21

190

Whitney Shelton Indian Springs

13:07.21

7:03/M

 

22

22

122

Madeleine Laymon Riverview

13:12.24

7:06/M

 

23

23

62

Alyssa Solis Lincoln

13:15.44

7:07/M

 

24

24

36

Lex Desenberg Lakeview

13:15.59

7:07/M

 

25

25

117

Amara Eckert Riverview

13:18.51

7:09/M

 

26

26

243

Alena Miller Crestview

13:22.87

7:11/M

 

27

27

5

Savannah Taylor Edgewood

13:27.62

7:14/M

 

28

28

108

Aleah Eckert Riverview

13:28.67

7:14/M

 

29

29

242

Katie Melcher Crestview

13:31.50

7:16/M

 

30

30

6

Claire Rich Edgewood

13:33.19

7:17/M

 

31

31

106

Kendyl Coles Riverview

13:34.37

7:18/M

 

32

32

33

Diamond Dove Lakeview

13:34.42

7:18/M

 

33

33

4

Liza Lewis Edgewood

13:35.69

7:18/M

 

34

34

246

Olivia White Crestview

13:46.73

7:24/M

 

35

35

121

Macy Lange Riverview

13:53.26

7:28/M

 

36

36

3

Megan Dawson Edgewood

13:54.24

7:28/M

 

37

37

7

Alex Koontz Edgewood

14:02.09

7:33/M

 

38

38

64

Isabel Nunez Lincoln

14:03.80

7:33/M

 

39

39

37

Reallity Lawson Lakeview

14:06.97

7:35/M

 

40

40

32

Caitlin Kehler Lakeview

14:13.76

7:39/M

 

41

41

181

Sarah Walters Whitko

14:14.56

7:39/M

 

42

42

240

Grace Brown Crestview

14:26.03

7:46/M

 

43

43

63

Tiffany McVicker Lincoln

14:27.97

7:46/M

 

44

44

65

Lily Wallace Lincoln

14:57.46

8:02/M

 

45

45

35

Kennedy Brumfield Lakeview

15:01.65

8:04/M

 

46

46

178

Angel Moyer Whitko

15:03.03

8:05/M

 

47

47

34

Julia Hildebrand Lakeview

15:09.29

8:09/M

 

48

48

180

Kalaya Williams Whitko

15:22.86

8:16/M

 

49

49

183

Bailey Wright Whitko

15:53.87

8:32/M

 

50

50

184

Amanda Leppek Whitko

16:29.45

8:52/M

 

51

51

177

Zoe Goggin Whitko

16:35.61

8:55/M

 

52

52

31

Abby Fruth Lakeview

17:17.04

9:18/M

 

 

Overall Finish List - Girls

 

Girls Reserve

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

1

153

Lila Gregory Wawasee

12:44.62

6:51/M

 

2

2

205

Gabby Fry Indian Springs

12:54.80

6:56/M

 

3

3

152

Kia Manning Wawasee

13:01.50

7:00/M

 

4

4

211

Lillie Oddou Indian Springs

13:10.28

7:05/M

 

5

5

154

Valeria Pizana Wawasee

13:16.01

7:08/M

 

6

6

213

Olivia Shearer Indian Springs

13:17.60

7:08/M

 

7

7

158

Morgan Jones Wawasee

13:19.20

7:10/M

 

8

8

214

Emma Sowders Indian Springs

13:30.80

7:15/M

 

9

9

216

Ally Willson Indian Springs

13:33.14

7:17/M

 

10

10

8

Emma Bohnenkamper Edgewood

13:34.67

7:18/M

 

11

11

222

Presley Walter Indian Springs

13:36.65

7:19/M

 

12

12

11

Alyssa Madden Edgewood

13:46.13

7:24/M

 

13

13

206

Allie Hearld Indian Springs

13:49.47

7:26/M

 

14

(> 7)

220

Megan Oilar Indian Springs

13:52.70

7:27/M

 

15

(< 5)

45

Abbi Curtis Lakeview

13:52.94

7:27/M

 

16

(> 7)

218

Mykaela Crowell Indian Springs

14:03.72

7:33/M

 

17

(> 7)

210

Eden Oddou Indian Springs

14:06.58

7:35/M

 

18

14

249

Mairin Ellsworth Crestview

14:07.33

7:35/M

 

19

15

151

Keyanna Clevenger Wawasee

14:07.71

7:35/M

 

20

16

155

Katelyn Baker Wawasee

14:07.75

7:35/M

 

21

(> 7)

203

Jaslyn Cook Indian Springs

14:07.78

7:35/M

 

22

17

113

Jayden Swihart Riverview

14:11.83

7:38/M

 

23

(> 7)

228

Kylee Longenbaugh Indian Springs

14:15.42

7:40/M

 

24

18

136

Jennifer Leonard Riverview

14:16.97

7:40/M

 

25

19

156

Cici Cierpilowski Wawasee

14:26.41

7:46/M

 

26

(> 7)

208

Lauren Lee Indian Springs

14:27.84

7:46/M

 

27

20

107

Emily Daas Riverview

14:29.58

7:47/M

 

28

(> 7)

225

Brooklyn Dittmer Indian Springs

14:32.80

7:49/M

 

29

(> 7)

212

Briget Rorick Indian Springs

14:35.16

7:50/M

 

30

21

68

Tiffiney Dewitt Lincoln

14:39.58

7:53/M

 

31

(> 7)

219

Jessica McFarland Indian Springs

14:42.18

7:54/M

 

32

(> 7)

229

Erin Wiget Indian Springs

14:42.36

7:54/M

 

33

(> 7)

157

Lesley Tayauga Wawasee

14:44.52

7:55/M

 

34

22

66

Maddie Wright Lincoln

14:50.98

7:58/M

 

35

(> 7)

221

Mariah Schaefer Indian Springs

14:59.01

8:03/M

 

36

23

256

Callie Stetzel Crestview

15:10.94

8:09/M

 

37

(> 7)

217

Izzy Bishop Indian Springs

15:22.32

8:16/M

 

38

(> 7)

209

Emma Nicodemus Indian Springs

15:26.05

8:18/M

 

39

(> 7)

227

Isabel Hunter Indian Springs

15:26.82

8:18/M

 

40

24

254

Megan McDonald Crestview

15:27.03

8:18/M

 

41

25

124

Macy Niswander Riverview

15:32.31

8:21/M

 

42

(> 7)

159

Laura Scott Wawasee

15:32.57

8:21/M

 

43

(> 7)

204

Vanessa Darley Indian Springs

15:33.43

8:22/M

 

44

26

252

Natasha Herring Crestview

15:46.22

8:29/M

 

45

27

13

Louisa Hertel Edgewood

15:47.03

8:29/M

 

46

(> 7)

226

Twyla Herron Indian Springs

15:49.74

8:30/M

 

47

28

67

Lizzy Bacon Lincoln

15:53.19

8:32/M

 

48

29

70

Hattie Myers Lincoln

15:56.08

8:34/M

 

49

30

257

Rachel Moore Crestview

15:59.81

8:36/M

 

50

31

251

Megan Gilpin Crestview

16:03.25

8:38/M

 

51

(> 7)

202

Ryleigh Compton Indian Springs

16:04.65

8:38/M

 

52

32

255

Jennifer Meyer Crestview

16:10.15

8:42/M

 

53

(> 7)

253

Claire Ludlow Crestview

16:16.47

8:45/M

 

54

33

14

Morgan Hooks Edgewood

16:27.71

8:51/M

 

55

(> 7)

200

Annie Ball Indian Springs

16:42.90

8:59/M

 

56

(> 7)

201

Megan Beck Indian Springs

16:43.45

8:59/M

 

57

(> 7)

215

Mackenzie Wineland Indian Springs

16:46.12

9:01/M

 

58

34

125

Rebecca Short Riverview

16:53.47

9:05/M

 

59

(< 5)

49

Makaela Whitfield Lakeview

17:00.06

9:08/M

 

60

(> 7)

207

Emily Korus Indian Springs

17:30.10

9:25/M

 

61

(> 7)

248

Audrey Bischoff Crestview

17:41.87

9:30/M

 

62

(< 5)

47

Kyla Smith Lakeview

17:44.40

9:32/M

 

63

35

71

Vanessa Baca Lincoln

18:08.59

9:45/M

 

64

36

12

Katiana Rodriguez Edgewood

18:32.52

9:58/M

 

65

37

72

Morgan Espich Lincoln

18:32.98

9:58/M

 

66

38

69

Sam Zeichel Lincoln

18:50.47

10:08/M

 

67

(< 5)

46

Kayla Wentz Lakeview

23:45.21

12:46/M

 

Team Summary Report - Girls

Girls Varsity

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Indian Springs

29

1

5

6

8

9

12

21

 

 

Top 5 Times: 58:26.28

 

2

Wawasee

30

2

3

4

10

11

 

 

Top 5 Times: 59:11.75

 

3

Lincoln

100

7

15

17

23

38

43

44

 

 

Top 5 Times: 1:04:25.66

 

4

Crestview

101

13

14

19

26

29

34

42

 

 

Top 5 Times: 1:04:33.45

 

5

Riverview

111

16

20

22

25

28

31

35

 

 

Top 5 Times: 1:05:27.10

 

6

Edgewood

144

18

27

30

33

36

37

 

 

Top 5 Times: 1:07:16.47

 

7

Lakeview

180

24

32

39

40

45

47

52

 

 

Top 5 Times: 1:10:12.39

 

8

Whitko

234

41

46

48

49

50

51

 

 

Top 5 Times: 1:17:03.77

 
 

Team Summary Report - Girls

Girls Reserve

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Indian Springs

29

2

4

6

8

9

11

13

 

 

Top 5 Times: 1:06:26.62

 

2

Wawasee

31

1

3

5

7

15

16

19

 

 

Top 5 Times: 1:06:29.04

 

3

Riverview

114

17

18

20

25

34

 

 

Top 5 Times: 1:15:24.16

 

4

Crestview

117

14

23

24

26

30

31

32

 

 

Top 5 Times: 1:16:31.33

 

5

Edgewood

118

10

12

27

33

36

 

 

Top 5 Times: 1:18:08.06

 

6

Lincoln

135

21

22

28

29

35

37

38

 

 

Top 5 Times: 1:19:28.42

 

Inc.

Lakeview

4 finishers