Elementary 1 Mile

September 19, 2014


Results By Time to Run www.timetorun.net Timetorun.net

Overall Finish List - Boys

K-2

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

(< 5)

109

Logan Heath Eel River

7:07.3

7:07/M

 

2

(< 5)

124

Noah McPhail Eisenhower

7:19.6

7:19/M

 

3

(< 5)

690

Landyn Champion West Noble

7:23.2

7:23/M

 

4

1

197

Jaxon Sparks Hickory Center

7:26.3

7:26/M

 

5

(< 5)

668

Trevor Jarvis Croninger

7:27.9

7:27/M

 

6

(< 5)

98

Tim Smith Deer Ridge

7:30.3

7:30/M

 

7

(< 5)

339

Joseph Stauffer Jefferson

7:45.4

7:45/M

 

8

(< 5)

392

Jason Teusch Northwest

7:51.4

7:51/M

 

9

(< 5)

361

Weston Hoffert North Webster

7:56.6

7:56/M

 

10

2

192

Dylan Krupp Hickory Center

7:57.6

7:57/M

 

11

(< 5)

541

Noah Hunley South Adams

7:59.9

7:59/M

 

12

(< 5)

646

Zack Kryder North Webster

8:00.3

8:00/M

 

13

(< 5)

1802

Luke Williams Oak View

8:07.2

8:07/M

 

14

(< 5)

393

Joshua McGrath Oak View

8:25.8

8:25/M

 

15

3

189

Vinny Bane Hickory Center

8:26.2

8:26/M

 

16

(< 5)

345

Isaac Early Little Turtle

8:27.0

8:27/M

 

17

(< 5)

657

Johnny Weaver South Whitley

8:29.0

8:29/M

 

18

4

198

Trae Taylor Hickory Center

8:29.2

8:29/M

 

19

5

193

Aaron Lehman Hickory Center

8:32.0

8:32/M

 

20

(< 5)

648

Eli Patrick Coesse

8:35.9

8:35/M

 

21

(< 5)

651

Ryan Baxter Pierceton

8:50.5

8:50/M

 

22

(< 5)

708

Kaleb Eiler Little Turtle

8:52.6

8:52/M

 

23

(< 5)

1810

Eli Jones Little Turtle

8:55.0

8:55/M

 

24

6

191

Evan Holt Hickory Center

8:58.6

8:58/M

 

25

7

196

Dakari Simpson Hickory Center

9:08.9

9:08/M

 

26

(< 5)

695

Kash Uher Northern Heights

9:10.3

9:10/M

 

27

(< 5)

88

Teeghun Miller Coesse

9:12.0

9:12/M

 

28

(> 7)

713

Davani Simpson Hickory Center

9:13.1

9:13/M

 

29

(> 7)

714

Derek Stankiewicz Hickory Center

9:13.5

9:13/M

 

30

(< 5)

709

Dalton Yoder North Webster

9:13.5

9:13/M

 

31

(< 5)

386

Carson Collier Northern Heights

9:16.3

9:16/M

 

32

(> 7)

195

Indiana Perl Hickory Center

9:16.9

9:16/M

 

33

(> 7)

190

Ayden Hastings Hickory Center

9:38.1

9:38/M

 

34

(< 5)

89

Tanner Miller Coesse

10:26.0

10:26/M

 

35

(> 7)

194

Hunter Mitchell Hickory Center

16:07.6

16:07/M

 

 

Overall Finish List - Boys

 

3rd Boys

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

(< 5)

600

Owen Wanner South Adams

6:14.6

6:14/M

 

2

1

433

Ethan Springer Perry Hill

6:34.5

6:34/M

 

3

(< 5)

627

Cannen Houser Oak View

6:46.6

6:46/M

 

4

(< 5)

395

Hansen Haffner Oak View

6:49.5

6:49/M

 

5

(< 5)

93

Andrew Fender Covington

6:49.9

6:49/M

 

6

2

47

Grant Peters Cedar Canyon

6:59.4

6:59/M

 

7

3

51

Christian Stenger Cedar Canyon

7:06.3

7:06/M

 

8

4

670

Joshua Brown Eel River

7:07.0

7:07/M

 

9

5

209

Tyler Beuchel Hickory Center

7:10.0

7:10/M

 

10

6

432

William Rudolph Perry Hill

7:12.5

7:12/M

 

11

7

206

Parker Allen Hickory Center

7:12.8

7:12/M

 

12

8

44

Locke Hemsoth Cedar Canyon

7:15.2

7:15/M

 

13

9

296

Andrew Sustek Huntertown

7:16.7

7:16/M

 

14

10

293

Talon Glasper Huntertown

7:20.5

7:20/M

 

15

(< 5)

703

Paul Thompson Northern Heights

7:21.6

7:21/M

 

16

11

223

Conyer Wilson Hickory Center

7:23.3

7:23/M

 

17

12

208

Gregory Beuchel Hickory Center

7:24.2

7:24/M

 

18

13

207

Kole Bennett Hickory Center

7:25.3

7:25/M

 

19

(< 5)

102

Ayden Cooper Deer Ridge

7:29.2

7:29/M

 

20

(< 5)

617

Luke Campbell Little Turtle

7:31.5

7:31/M

 

21

14

694

Isaac Sanderson Eel River

7:34.1

7:34/M

 

22

(< 5)

349

Noah McDevitt Little Turtle

7:35.4

7:35/M

 

23

(< 5)

364

Caleb Wiseman North Webster

7:35.7

7:35/M

 

24

(< 5)

366

Stone Shipley North Webster

7:35.7

7:35/M

 

25

15

217

Joey Pack Hickory Center

7:40.6

7:40/M

 

26

16

142

Sander Kennedy Flint Springs

7:40.7

7:40/M

 

27

(< 5)

365

Donovan Blair North Webster

7:40.8

7:40/M

 

28

17

140

max Fusselman Flint Springs

7:43.2

7:43/M

 

29

18

42

Nolan Glassley Cedar Canyon

7:45.2

7:45/M

 

30

19

48

Andrew Potter Cedar Canyon

7:45.2

7:45/M

 

31

20

222

Nate Troyer Hickory Center

7:45.4

7:45/M

 

32

21

39

Victor Barreto Cedar Canyon

7:49.9

7:49/M

 

33

(< 5)

658

Tyler Sparks South Whitley

7:50.9

7:50/M

 

34

22

423

Spencer Adams Perry Hill

7:53.0

7:53/M

 

35

(< 5)

652

Pierce Smith Oak View

7:53.0

7:53/M

 

36

23

295

Cooper Leming Huntertown

7:53.7

7:53/M

 

37

24

697

Caleb Smith Eel River

7:56.1

7:56/M

 

38

(< 5)

359

Sam Eberly Mary Raber

7:58.0

7:58/M

 

39

(< 5)

1809

Alexander Rongos Coesse

7:59.4

7:59/M

 

40

25

290

Ryan Byall Huntertown

7:59.7

7:59/M

 

41

26

429

Colton Hungerford Perry Hill

8:03.1

8:03/M

 

42

27

431

Ashton Pesetski Perry Hill

8:04.0

8:04/M

 

43

(> 7)

211

Aidan Church Hickory Center

8:04.9

8:04/M

 

44

28

50

Rowan Smith Cedar Canyon

8:06.3

8:06/M

 

45

(> 7)

49

Aiden Smith Cedar Canyon

8:07.7

8:07/M

 

46

(> 7)

41

Jack Garton Cedar Canyon

8:08.6

8:08/M

 

47

(< 5)

647

Ethan Patrick Coesse

8:08.9

8:08/M

 

48

29

427

Sam Dinius Perry Hill

8:09.4

8:09/M

 

49

30

288

Sam Allen Huntertown

8:11.1

8:11/M

 

50

31

640

Garrett Hart Flint Springs

8:12.6

8:12/M

 

51

32

139

solomon Barnum Flint Springs

8:13.7

8:13/M

 

52

33

425

Ty Burkey Perry Hill

8:16.1

8:16/M

 

53

(> 7)

439

Gavin Worrel Perry Hill

8:17.0

8:17/M

 

54

(< 5)

101

Brady Minnick Deer Ridge

8:22.1

8:22/M

 

55

(< 5)

7

JOSH COHEE Arcola

8:24.6

8:24/M

 

56

34

662

Geoffrey Smith Eel River

8:26.9

8:26/M

 

57

35

141

Kristian Kline Flint Springs

8:29.1

8:29/M

 

58

(> 7)

438

Cole Washburn Perry Hill

8:30.1

8:30/M

 

59

(< 5)

100

Owen Lindsay Deer Ridge

8:32.2

8:32/M

 

60

36

143

Jase Gunn Flint Springs

8:33.7

8:33/M

 

61

(> 7)

46

Canyon Parker Cedar Canyon

8:34.3

8:34/M

 

62

(> 7)

220

Andrew Stanford Hickory Center

8:35.0

8:35/M

 

63

(> 7)

219

Corbin Smith Hickory Center

8:39.8

8:39/M

 

64

(< 5)

653

Zander Johnson Syracuse

8:40.0

8:40/M

 

65

(< 5)

367

Xavier Washington North Webster

8:42.6

8:42/M

 

66

(> 7)

213

Jackson Dressler Hickory Center

8:44.3

8:44/M

 

67

(> 7)

218

Brayden Scherer Hickory Center

8:44.3

8:44/M

 

68

(> 7)

43

Joseph Heaton Cedar Canyon

8:44.6

8:44/M

 

69

(< 5)

8

JACOB KNITTER Arcola

8:45.2

8:45/M

 

70

(> 7)

212

Nathan Couch Hickory Center

8:50.2

8:50/M

 

71

37

294

Tyrell Johnson Huntertown

8:50.8

8:50/M

 

72

(> 7)

210

Christian Bornkamp Hickory Center

8:52.8

8:52/M

 

73

38

2926

Joesph Donajkowski Flint Springs

8:54.8

8:54/M

 

74

(< 5)

6

MASON JOHNSON Arcola

8:57.4

8:57/M

 

75

(> 7)

215

Adam Farnsworth Hickory Center

9:01.3

9:01/M

 

76

(> 7)

216

Kaden Mast Hickory Center

9:03.4

9:03/M

 

77

(> 7)

214

Nicholas Drummer Hickory Center

9:09.8

9:09/M

 

78

(> 7)

221

Sam Stucko Hickory Center

9:12.4

9:12/M

 

79

(< 5)

684

Jonathan Partaker Oak View

9:24.9

9:24/M

 

80

(> 7)

428

AJ Ford Perry Hill

9:29.6

9:29/M

 

81

39

291

Davis Cline Huntertown

10:01.4

10:01/M

 

82

(> 7)

639

Zach Denman Flint Springs

10:02.9

10:02/M

 

83

(< 5)

5

LUKE PRICE Arcola

10:07.9

10:07/M

 

84

(> 7)

292

Hayden Crowell Huntertown

10:15.6

10:15/M

 

85

(< 5)

699

Ethan Davidson South Adams

10:25.3

10:25/M

 

86

(> 7)

144

Lazarus Bertsch Flint Springs

10:25.6

10:25/M

 

87

(> 7)

145

Andrew Crider Flint Springs

10:30.1

10:30/M

 

88

(> 7)

437

Avery Tubbs Perry Hill

10:43.9

10:43/M

 

89

(> 7)

40

Ethan Curry Cedar Canyon

11:06.0

11:06/M

 

90

40

113

Adriano Cardenas Eel River

11:49.7

11:49/M

 

91

(> 7)

430

Ian Martinez Perry Hill

11:52.6

11:52/M

 

92

(> 7)

434

Chase Sweet Perry Hill

13:06.4

13:06/M

 

 

Overall Finish List - Boys

 

4th Boys

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

1

68

Andrew Sinish Cedar Canyon

6:11.4

6:11/M

 

2

(< 5)

91

Claytin Markins Coesse

6:11.9

6:11/M

 

3

(< 5)

561

Isaac Silva West Noble

6:12.1

6:12/M

 

4

2

375

Landen Alenxander North Webster

6:23.1

6:23/M

 

5

3

243

Aaron Lyons Hickory Center

6:23.5

6:23/M

 

6

4

307

Brayden Macy Huntertown

6:24.5

6:24/M

 

7

(< 5)

661

Logan Parrett Eel River

6:25.3

6:25/M

 

8

(< 5)

117

Jacob Kieffer Eel River

6:26.7

6:26/M

 

9

(< 5)

599

Isaia Mazock Woodlan

6:28.2

6:28/M

 

10

5

354

ELIJAH Hochstetler Little Turtle

6:32.2

6:32/M

 

11

6

475

William Worrel Perry Hill

6:35.3

6:35/M

 

12

7

352

Peyton Shearer Little Turtle

6:38.7

6:38/M

 

13

8

64

Camden Herschberger Cedar Canyon

6:43.5

6:43/M

 

14

9

465

Alex Fillers Perry Hill

6:46.6

6:46/M

 

15

(< 5)

608

Marin Melcher Huntington Catholic

6:50.1

6:50/M

 

16

(< 5)

108

Kyle Andersen Deer Ridge

6:52.9

6:52/M

 

17

(< 5)

1

Anthony Gery Aboite

6:53.0

6:53/M

 

18

10

306

Mason Hoffman Huntertown

6:58.1

6:58/M

 

19

11

372

Drew Williamson North Webster

6:59.5

6:59/M

 

20

12

373

Eaven Ball North Webster

7:01.6

7:01/M

 

21

13

305

Bradyn Glasper Huntertown

7:02.9

7:02/M

 

22

14

350

Dominic Early Little Turtle

7:04.6

7:04/M

 

23

15

357

Jaxson Martz Little Turtle

7:06.1

7:06/M

 

24

16

94

Carter Perez Covington

7:08.4

7:08/M

 

25

(< 5)

682

Gavin Husband Lancaster

7:08.9

7:08/M

 

26

17

522

Bryce Colclesser Roanoke

7:09.0

7:09/M

 

27

(< 5)

672

Holder Lumpcik St. Vincenty

7:12.3

7:12/M

 

28

(< 5)

626

Aiden Windsor Eel River

7:13.4

7:13/M

 

29

(< 5)

1813

Cody Adkins South Whitley

7:13.4

7:13/M

 

30

18

62

Jacob Carmody Cedar Canyon

7:15.0

7:15/M

 

31

19

242

Daniel Kirk Hickory Center

7:15.8

7:15/M

 

32

20

63

Owen Duffy Cedar Canyon

7:18.0

7:18/M

 

33

(< 5)

674

Gage Kempf Northern Heights

7:18.5

7:18/M

 

34

21

524

Aric Hosler Roanoke

7:23.8

7:23/M

 

35

(< 5)

630

Andrew Hedrick Northern Heights

7:24.8

7:24/M

 

36

22

376

Nate Kryder North Webster

7:25.6

7:25/M

 

37

23

311

Ari Segovia Huntertown

7:27.8

7:27/M

 

38

24

310

Isaac Perlich Huntertown

7:28.7

7:28/M

 

39

25

60

Will Bridgwater Cedar Canyon

7:28.9

7:28/M

 

40

26

95

Keihland Haft Covington

7:29.8

7:29/M

 

41

27

240

Preston Badiac Hickory Center

7:30.6

7:30/M

 

42

28

312

Ben Sloffer Huntertown

7:31.8

7:31/M

 

43

29

154

Porter Kennedy Flint Springs

7:32.3

7:32/M

 

44

30

157

Ethan Hubartt Flint Springs

7:32.7

7:32/M

 

45

31

356

Conner Lemmon Little Turtle

7:34.8

7:34/M

 

46

32

677

Landyn Iden Little Turtle

7:39.8

7:39/M

 

47

33

16

DREW DAFFORN Arcola

7:40.6

7:40/M

 

48

34

667

Andrew Angel Covington

7:40.6

7:40/M

 

49

35

15

KILLIAN WARNER Arcola

7:42.4

7:42/M

 

50

(< 5)

1934

Hunter Miller South Whitley

7:43.3

7:43/M

 

51

36

69

Paul Swift Cedar Canyon

7:44.8

7:44/M

 

52

37

246

Noah Tholen Hickory Center

7:47.1

7:47/M

 

53

38

525

Griffin Leach Roanoke

7:48.7

7:48/M

 

54

39

13

CAMERON SAUNDERS Arcola

7:50.4

7:50/M

 

55

40

526

Noah Ray Roanoke

7:50.7

7:50/M

 

56

(< 5)

556

Dylan Keister St. Vincents

7:52.5

7:52/M

 

57

(< 5)

678

Brendan Look Mary Raber

7:53.5

7:53/M

 

58

(< 5)

622

Andrew Minton Oak View

7:55.6

7:55/M

 

59

41

642

Ashton Shoemaker Flint Springs

7:56.0

7:56/M

 

60

42

641

Kailey LeCounty Flint Springs

7:58.5

7:58/M

 

61

43

351

Ethan Sievers Little Turtle

7:59.0

7:59/M

 

62

44

14

ANDREW FUHRMAN Arcola

7:59.4

7:59/M

 

63

45

158

Matt Pharoah Flint Springs

8:00.7

8:00/M

 

64

46

685

Noah Johanningsmeier Covington

8:00.9

8:00/M

 

65

47

308

Sawyer Mattocks Huntertown

8:01.8

8:01/M

 

66

48

374

Gavin Rose North Webster

8:02.9

8:02/M

 

67

49

468

Seth Layman Perry Hill

8:06.0

8:06/M

 

68

(> 7)

705

Carter Nicolai Little Turtle

8:07.8

8:07/M

 

69

(< 5)

547

Nathan Muselman South Adams

8:08.3

8:08/M

 

70

50

474

Brandon Winger Perry Hill

8:15.4

8:15/M

 

71

51

521

Ashton Berghoff Roanoke

8:17.0

8:17/M

 

72

(< 5)

548

Hunter Kongar South Adams

8:20.1

8:20/M

 

73

52

247

Max Wiard Hickory Center

8:20.6

8:20/M

 

74

(> 7)

355

Rhet Wilson Little Turtle

8:25.5

8:25/M

 

75

53

473

Dean Slater Perry Hill

8:28.0

8:28/M

 

76

54

66

Devin Maroney Cedar Canyon

8:34.3

8:34/M

 

77

(> 7)

65

William Jamison Cedar Canyon

8:40.6

8:40/M

 

78

(< 5)

273

Cole Shafer Home School

8:48.7

8:48/M

 

79

55

17

JACE SNYDER Arcola

9:01.9

9:01/M

 

80

56

241

Jon Cunningham Hickory Center

9:03.7

9:03/M

 

81

57

244

Leo Murphy Hickory Center

9:06.0

9:06/M

 

82

(> 7)

309

Trevor Mills Huntertown

9:10.2

9:10/M

 

83

58

155

Jeremiah Pullum Flint Springs

9:22.7

9:22/M

 

84

59

18

ARON BEYHAN Arcola

9:38.9

9:38/M

 

85

(> 7)

70

Mason VanCleave Cedar Canyon

9:42.7

9:42/M

 

86

60

466

Randin Gross Perry Hill

9:50.7

9:50/M

 

87

(< 5)

701

Manuel Sotelo South Adams

9:53.6

9:53/M

 

88

61

467

Hayden Klaehn Perry Hill

9:59.5

9:59/M

 

89

(< 5)

607

Braxston Smith Huntington Catholic

10:07.5

10:07/M

 

90

(> 7)

472

Evan Shotts Perry Hill

10:20.9

10:20/M

 

91

(> 7)

673

Klayton Warner Little Turtle

10:40.3

10:40/M

 

92

62

681

Joel McChesney Covington

10:53.7

10:53/M

 

93

(> 7)

470

Julian Ridderheim Perry Hill

11:00.3

11:00/M

 

94

63

527

Daniel Zook Roanoke

11:00.9

11:00/M

 

95

(< 5)

116

Ryan Keams Eel River

11:27.9

11:27/M

 

96

(> 7)

469

Antonio Martinez Perry Hill

11:53.5

11:53/M

 

97

(> 7)

245

Steven Swygart Hickory Center

13:53.7

13:53/M

 

 

Overall Finish List - Boys

 

5th Boys

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

(< 5)

1807

Lance McIntosh BloomField

5:39.5

5:39/M

 

2

1

583

Cameron Dupuy West Noble

6:13.9

6:13/M

 

3

2

533

Gavin Byerly Roanoke

6:14.5

6:14/M

 

4

(< 5)

120

Robert Lohman Eel River

6:14.9

6:14/M

 

5

3

85

Spencer Williams Cedar Canyon

6:24.6

6:24/M

 

6

4

512

Evan Roberts Perry Hill

6:24.7

6:24/M

 

7

(< 5)

551

Race Anderson South Adams

6:27.8

6:27/M

 

8

(< 5)

633

Sam Gladd Little Turtle

6:28.9

6:28/M

 

9

5

79

Reese Ealing Cedar Canyon

6:30.3

6:30/M

 

10

6

336

Bradyn Schultz Huntertown

6:30.9

6:30/M

 

11

7

257

Julien Antu Hickory Center

6:30.9

6:30/M

 

12

8

338

Preston Sloffer Huntertown

6:35.8

6:35/M

 

13

9

170

Gregory Miller Flint Springs

6:37.3

6:37/M

 

14

10

81

Josh Miller Cedar Canyon

6:40.6

6:40/M

 

15

11

502

James Fillers Perry Hill

6:42.6

6:42/M

 

16

12

389

Seth Mills Northern Heights

6:43.2

6:43/M

 

17

13

513

Alex Smith Perry Hill

6:43.7

6:43/M

 

18

14

171

Zachary Hubartt Flint Springs

6:43.8

6:43/M

 

19

15

77

Jeffrey Becker Cedar Canyon

6:44.6

6:44/M

 

20

16

584

Andrew Eytcheson West Noble

6:47.8

6:47/M

 

21

(< 5)

693

Noah Edgar Eel River

6:48.6

6:48/M

 

22

17

269

Ian Riecke Hickory Center

6:49.7

6:49/M

 

23

18

169

Jacob Daugherty Flint Springs

6:51.3

6:51/M

 

24

19

328

Devin Coburn Huntertown

6:54.3

6:54/M

 

25

20

696

Brock Uher Northern Heights

6:55.2

6:55/M

 

26

21

84

Samuel Schlotterback Cedar Canyon

6:55.3

6:55/M

 

27

22

591

Darren Reyes West Noble

6:56.2

6:56/M

 

28

23

331

Christopher Hobbs Huntertown

6:56.3

6:56/M

 

29

(< 5)

122

Hunter Tracy Eel River

6:58.0

6:58/M

 

30

24

509

Max Leung Perry Hill

6:59.7

6:59/M

 

31

25

337

Braden Shoup Huntertown

7:01.1

7:01/M

 

32

(< 5)

384

Dominic Blair North Webster

7:02.0

7:02/M

 

33

26

586

Adrian Garcia West Noble

7:03.6

7:03/M

 

34

27

688

Brad Ogle Oak View

7:04.2

7:04/M

 

35

28

534

Brady Henline Roanoke

7:05.2

7:05/M

 

36

29

582

Brian Diaz West Noble

7:07.3

7:07/M

 

37

30

390

Jack Mills Northern Heights

7:08.7

7:08/M

 

38

31

332

Nolan Iron Huntertown

7:10.9

7:10/M

 

39

(< 5)

385

Zander Coon North Webster

7:11.7

7:11/M

 

40

32

173

Jacob Clickner Flint Springs

7:12.6

7:12/M

 

41

33

325

Michael Berwick Jr. Huntertown

7:13.5

7:13/M

 

42

34

260

Ryan Church Hickory Center

7:14.1

7:14/M

 

43

35

585

Diego Flores West Noble

7:15.8

7:15/M

 

44

36

179

Eades Bullock Flint Springs

7:16.6

7:16/M

 

45

37

506

Kyle Horwitz Perry Hill

7:19.6

7:19/M

 

46

38

268

Louie Perl Hickory Center

7:19.9

7:19/M

 

47

(< 5)

552

Isaac Gorrell South Adams

7:20.3

7:20/M

 

48

39

501

Parker Evans Perry Hill

7:20.5

7:20/M

 

49

40

654

Logan Trier Northern Heights

7:20.9

7:20/M

 

50

(< 5)

615

Jacob Stetzel Huntington Catholic

7:21.0

7:21/M

 

51

41

261

Jaydan Duba Hickory Center

7:23.3

7:23/M

 

52

42

23

HUNTER STRACK Arcola

7:25.7

7:25/M

 

53

43

404

Corbin Pelz Oak View

7:27.5

7:27/M

 

54

44

80

Seth Kasey Cedar Canyon

7:29.9

7:29/M

 

55

45

590

Christopher Munoz West Noble

7:30.1

7:30/M

 

56

(< 5)

1811

Isaiah Litherland Little Turtle

7:36.9

7:36/M

 

57

46

266

Wyatt Messer Hickory Center

7:37.4

7:37/M

 

58

47

267

David Momoh Hickory Center

7:37.7

7:37/M

 

59

48

391

Brock Dailey Northern Heights

7:38.2

7:38/M

 

60

49

2295

Josphua Groeling Oak View

7:38.4

7:38/M

 

61

50

496

Nathan Borland Perry Hill

7:38.6

7:38/M

 

62

51

643

Zander Woods Flint Springs

7:38.8

7:38/M

 

63

(> 7)

324

Elliot Allen Huntertown

7:40.6

7:40/M

 

64

52

656

Sam Hunter Northern Heights

7:41.1

7:41/M

 

65

(> 7)

329

Blake Demland Huntertown

7:41.8

7:41/M

 

66

(> 7)

517

Patrick Wargo Perry Hill

7:42.1

7:42/M

 

67

53

631

Alex Hedrick Northern Heights

7:42.3

7:42/M

 

68

(> 7)

333

Nicholas McKinley Huntertown

7:43.5

7:43/M

 

69

54

174

Elliot Bostel Flint Springs

7:45.4

7:45/M

 

70

55

403

Jake McGrath Oak View

7:46.7

7:46/M

 

71

56

82

Nate Miller Cedar Canyon

7:47.4

7:47/M

 

72

57

537

Jack Nelson Roanoke

7:50.7

7:50/M

 

73

(> 7)

272

Marcus Winfree Hickory Center

7:52.1

7:52/M

 

74

58

535

Ashton Hosler Roanoke

7:54.1

7:54/M

 

75

(> 7)

175

Landon Spencer Flint Springs

7:56.6

7:56/M

 

76

(> 7)

258

A.J. Bane Hickory Center

7:57.2

7:57/M

 

77

(> 7)

177

Devon Bye Flint Springs

7:58.5

7:58/M

 

78

59

538

William Shape Roanoke

8:01.1

8:01/M

 

79

60

539

Landon Zeider Roanoke

8:01.9

8:01/M

 

80

(< 5)

1940

Gabriel Minnich Indiana Connection Academy

8:02.2

8:02/M

 

81

(> 7)

334

Tommy O'Neil Huntertown

8:03.0

8:03/M

 

82

61

536

Tyler Melcher Roanoke

8:03.4

8:03/M

 

83

62

24

MICAH HESS Arcola

8:03.7

8:03/M

 

84

63

25

ELIJAH ANDRESS Arcola

8:04.0

8:04/M

 

85

(> 7)

259

Evan Buschman Hickory Center

8:10.4

8:10/M

 

86

(> 7)

499

Collin Cronk Perry Hill

8:12.7

8:12/M

 

87

(> 7)

508

Paul Keeley Perry Hill

8:13.9

8:13/M

 

88

64

1805

Zach Williams Oak View

8:18.8

8:18/M

 

89

(> 7)

262

Ben Elliott Hickory Center

8:25.1

8:25/M

 

90

(> 7)

270

Dalton Stinson Hickory Center

8:27.8

8:27/M

 

91

(> 7)

503

Adrian Gerhardt Perry Hill

8:29.1

8:29/M

 

92

(> 7)

326

Landon Bowersock Huntertown

8:34.9

8:34/M

 

93

(> 7)

264

Mitchell Hoover Hickory Center

8:35.8

8:35/M

 

94

(> 7)

271

Jared Voigt Hickory Center

8:36.9

8:36/M

 

95

(> 7)

327

Ed Boxell Huntertown

8:37.2

8:37/M

 

96

65

21

BRYCE DEWARD Arcola

8:38.8

8:38/M

 

97

(> 7)

588

Taylor Kuhn West Noble

8:42.0

8:42/M

 

98

(< 5)

121

Dominic Cardenas Eel River

8:45.1

8:45/M

 

99

(> 7)

514

Chandler Swain Perry Hill

8:46.0

8:46/M

 

100

(> 7)

172

Tre Miller Flint Springs

8:46.0

8:46/M

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

101

(> 7)

511

Arron Parr Perry Hill

8:46.4

8:46/M

 

102

(> 7)

263

Nathan Geller Hickory Center

8:51.7

8:51/M

 

103

(> 7)

176

Erik Cdupri Flint Springs

8:52.1

8:52/M

 

104

(> 7)

518

Zarren Witte Perry Hill

8:57.5

8:57/M

 

105

(> 7)

500

Spencer DeArmond Perry Hill

8:58.3

8:58/M

 

106

(> 7)

589

Julio Macias West Noble

9:08.3

9:08/M

 

107

66

27

HUNTER HENDRICKS Arcola

9:12.5

9:12/M

 

108

67

22

KURTIS SCHNEIDER Arcola

9:14.6

9:14/M

 

109

(> 7)

335

Ryan Robinson Huntertown

9:17.8

9:17/M

 

110

(> 7)

497

Henry Carroll Perry Hill

9:18.4

9:18/M

 

111

(> 7)

178

Austin Oswalt Flint Springs

9:33.5

9:33/M

 

112

(> 7)

78

Simon Carpenter Cedar Canyon

9:59.7

9:59/M

 

113

(> 7)

592

Agni Rodriguez West Noble

10:15.2

10:15/M

 

114

(> 7)

505

Andrew Himsel Perry Hill

10:26.1

10:26/M

 

115

(> 7)

330

Kolten Grabner Huntertown

11:04.7

11:04/M

 

Team Summary Report - Boys

K-2

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Hickory Center

15

1

2

3

4

5

6

7

 

 

Top 5 Times: 40:51.5

 

Inc.

Coesse

3 finishers

 

 

 

Inc.

Deer Ridge

1 finishers

 

 

 

Inc.

Eel River

1 finishers

 

 

 

Inc.

Eisenhower

1 finishers

 

 

 

Inc.

Jefferson

1 finishers

 

 

 

Inc.

Little Turtle

3 finishers

 

 

 

Inc.

North Webster

3 finishers

 

 

 

Inc.

Northern Heights

2 finishers

 

 

 

Inc.

Northwest

1 finishers

 

 

 

Inc.

Oak View

2 finishers

 

 

 

Inc.

South Adams

1 finishers

 

 

 

Inc.

West Noble

1 finishers

 

 

 

Inc.

Pierceton

1 finishers

 

 

 

Inc.

South Whitley

1 finishers

 

 

 

Inc.

Croninger

1 finishers

 

 

 
 

Team Summary Report - Boys

3rd Boys

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Hickory Center

48

5

7

11

12

13

15

20

 

 

Top 5 Times: 36:35.7

 

2

Cedar Canyon

50

2

3

8

18

19

21

28

 

 

Top 5 Times: 36:51.5

 

3

Perry Hill

82

1

6

22

26

27

29

33

 

 

Top 5 Times: 37:47.2

 

4

Huntertown

97

9

10

23

25

30

37

39

 

 

Top 5 Times: 38:42.0

 

5

Eel River

116

4

14

24

34

40

 

 

Top 5 Times: 42:54.1

 

6

Flint Springs

131

16

17

31

32

35

36

38

 

 

Top 5 Times: 40:19.5

 

Inc.

Arcola

4 finishers

 

 

 

Inc.

Coesse

2 finishers

 

 

 

Inc.

Covington

1 finishers

 

 

 

Inc.

Deer Ridge

3 finishers

 

 

 

Inc.

Little Turtle

2 finishers

 

 

 

Inc.

Mary Raber

1 finishers

 

 

 

Inc.

North Webster

4 finishers

 

 

 

Inc.

Northern Heights

1 finishers

 

 

 

Inc.

Oak View

4 finishers

 

 

 

Inc.

South Adams

2 finishers

 

 

 

Inc.

Syracuse

1 finishers

 

 

 

Inc.

South Whitley

1 finishers

 

 

 
 

Team Summary Report - Boys

4th Boys

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Little Turtle

72

5

7

14

15

31

32

43

 

 

Top 5 Times: 34:56.6

 

2

Cedar Canyon

72

1

8

18

20

25

36

54

 

 

Top 5 Times: 34:57.0

 

3

Huntertown

74

4

10

13

23

24

28

47

 

 

Top 5 Times: 35:22.3

 

4

North Webster

95

2

11

12

22

48

 

 

Top 5 Times: 35:52.9

 

5

Hickory Center

138

3

19

27

37

52

56

57

 

 

Top 5 Times: 37:17.7

 

6

Perry Hill

167

6

9

49

50

53

60

61

 

 

Top 5 Times: 38:11.5

 

7

Roanoke

167

17

21

38

40

51

63

 

 

Top 5 Times: 38:29.3

 

8

Covington

184

16

26

34

46

62

 

 

Top 5 Times: 41:13.5

 

9

Flint Springs

187

29

30

41

42

45

58

 

 

Top 5 Times: 39:00.5

 

10

Arcola

206

33

35

39

44

55

59

 

 

Top 5 Times: 40:14.9

 

Inc.

Aboite

1 finishers

 

 

 

Inc.

Coesse

1 finishers

 

 

 

Inc.

Deer Ridge

1 finishers

 

 

 

Inc.

Eel River

4 finishers

 

 

 

Inc.

Home School

1 finishers

 

 

 

Inc.

Lancaster

1 finishers

 

 

 

Inc.

Mary Raber

1 finishers

 

 

 

Inc.

Northern Heights

2 finishers

 

 

 

Inc.

Oak View

1 finishers

 

 

 

Inc.

South Adams

3 finishers

 

 

 

Inc.

St. Vincents

1 finishers

 

 

 

Inc.

West Noble

1 finishers

 

 

 

Inc.

Woodlan

1 finishers

 

 

 

Inc.

Huntington Catholic

2 finishers

 

 

 

Inc.

South Whitley

2 finishers

 

 

 

Inc.

St. Vincenty

1 finishers

 

 

 
 

Team Summary Report - Boys

5th Boys

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Cedar Canyon

54

3

5

10

15

21

44

56

 

 

Top 5 Times: 33:15.5

 

2

Huntertown

81

6

8

19

23

25

31

33

 

 

Top 5 Times: 33:58.6

 

3

Perry Hill

89

4

11

13

24

37

39

50

 

 

Top 5 Times: 34:10.4

 

4

West Noble

94

1

16

22

26

29

35

45

 

 

Top 5 Times: 34:09.1

 

5

Flint Springs

109

9

14

18

32

36

51

54

 

 

Top 5 Times: 34:41.9

 

6

Hickory Center

137

7

17

34

38

41

46

47

 

 

Top 5 Times: 35:18.2

 

7

Northern Heights

150

12

20

30

40

48

52

53

 

 

Top 5 Times: 35:46.3

 

8

Roanoke

204

2

28

57

58

59

60

61

 

 

Top 5 Times: 37:05.8

 

9

Oak View

238

27

43

49

55

64

 

 

Top 5 Times: 38:15.8

 

10

Arcola

298

42

62

63

65

66

67

 

 

Top 5 Times: 41:24.9

 

Inc.

Eel River

4 finishers

 

 

 

Inc.

Little Turtle

2 finishers

 

 

 

Inc.

North Webster

2 finishers

 

 

 

Inc.

South Adams

2 finishers

 

 

 

Inc.

Huntington Catholic

1 finishers

 

 

 

Inc.

BloomField

1 finishers

 

 

 

Inc.

Indiana Connection Academy

1 finishers

 

 

 
 

Overall Finish List - Girls

K-2

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

1

182

Mak Kolvoord Hickory Center

6:37.4

6:37/M

 

2

(< 5)

650

Addison Baxter Pierceton

7:18.0

7:18/M

 

3

(< 5)

37

Adelle Schlotterback Cedar Canyon

7:26.4

7:26/M

 

4

2

715

Layla Antu Hickory Center

7:42.4

7:42/M

 

5

(< 5)

92

Carley Moellering Covington

7:48.2

7:48/M

 

6

(< 5)

135

Emma Daugherty Flint Springs

7:51.4

7:51/M

 

7

(< 5)

1960

Samantha Stetzel Huntington Catholic

7:53.8

7:53/M

 

8

(< 5)

717

Bailey Sinish Cedar Canyon

7:53.8

7:53/M

 

9

(< 5)

540

Stella McIntire South Adams

7:58.3

7:58/M

 

10

(< 5)

665

Katie Bridgwater Cedar Canyon

8:00.3

8:00/M

 

11

(< 5)

554

Samantha Aselage St. Vincents

8:09.5

8:09/M

 

12

3

181

Sunny Hendershot Hickory Center

8:12.3

8:12/M

 

13

(< 5)

676

Lanie Martin West Noble

8:23.6

8:23/M

 

14

4

187

Abby Todd Hickory Center

8:26.9

8:26/M

 

15

(< 5)

136

Molly Daugherty Flint Springs

8:34.6

8:34/M

 

16

(< 5)

675

Lucy Martin West Noble

8:38.9

8:38/M

 

17

(< 5)

340

Sarah Maple Jr. Watson

8:40.0

8:40/M

 

18

(< 5)

1919

Ella Walter Mary Raber

8:45.0

8:45/M

 

19

5

712

Maren Wilson Hickory Center

8:53.2

8:53/M

 

20

(< 5)

134

Cana Brown Flint Springs

9:00.1

9:00/M

 

21

(< 5)

664

Addyson Edgar Concordia

9:01.0

9:01/M

 

22

6

188

Emma Todd Hickory Center

9:03.1

9:03/M

 

23

(< 5)

707

Chloe Herschberger Cedar Canyon

9:09.8

9:09/M

 

24

(< 5)

123

Melayna Howett Eisenhower

9:19.8

9:19/M

 

25

7

185

Mila Murphy Hickory Center

9:32.2

9:32/M

 

26

(> 7)

711

Ciara Potter Hickory Center

9:44.9

9:44/M

 

27

(> 7)

710

Brooklyn Cogar Hickory Center

9:49.3

9:49/M

 

28

(< 5)

655

Alivia Trier Northern Heights

9:51.9

9:51/M

 

29

(> 7)

184

Oiza Momoh Hickory Center

9:54.0

9:54/M

 

30

(> 7)

180

Samantha Erpelding Hickory Center

11:36.4

11:36/M

 

31

(> 7)

186

Natalie Shoemaker Hickory Center

11:39.2

11:39/M

 

32

(< 5)

635

Aubrey Wiegmann Flint Springs

12:37.7

12:37/M

 

33

(> 7)

183

Isabella Lopez Hickory Center

12:37.8

12:37/M

 

34

(> 7)

716

Avarie Dart Hickory Center

12:50.4

12:50/M

 

 

Overall Finish List - Girls

 

3rd Girls

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

1

285

Maura Sloffer Huntertown

7:02.0

7:02/M

 

2

(< 5)

343

Maya Norris Leo

7:09.6

7:09/M

 

3

2

405

Saige Arnold Perry Hill

7:18.1

7:18/M

 

4

(< 5)

90

Katie Bolinger Coesse

7:19.2

7:19/M

 

5

3

110

Danielle Fey Eel River

7:20.3

7:20/M

 

6

(< 5)

553

Kayla Koble St. Peter's Lutheran

7:22.7

7:22/M

 

7

4

602

Macy Pries South Adams

7:24.2

7:24/M

 

8

5

543

Elizabeth Gerber South Adams

7:25.5

7:25/M

 

9

6

277

Elizabeth Ellingson Huntertown

7:28.3

7:28/M

 

10

(< 5)

387

Ella Collier Northern Heights

7:31.0

7:31/M

 

11

7

31

Jordyn Fuller Cedar Canyon

7:32.6

7:32/M

 

12

8

33

Alexandra Hemsoth Cedar Canyon

7:33.0

7:33/M

 

13

9

686

Aubrey McCain Eel River

7:33.7

7:33/M

 

14

10

112

Marlee Brimner Eel River

7:34.0

7:34/M

 

15

(< 5)

86

Janelle Albrecht Cedarville

7:34.6

7:34/M

 

16

11

30

Jaidyn Fuller Cedar Canyon

7:34.7

7:34/M

 

17

(< 5)

347

Jensyn Longenbaugh Little Turtle

7:39.3

7:39/M

 

18

12

421

Reese Wilkins Perry Hill

7:40.1

7:40/M

 

19

13

408

Marybeth Hall Perry Hill

7:42.2

7:42/M

 

20

14

420

Paige Wilkins Perry Hill

7:44.4

7:44/M

 

21

(< 5)

1973

Anna Heath Cedarville

7:45.4

7:45/M

 

22

15

625

Addison Windsor Eel River

7:48.8

7:48/M

 

23

16

542

Zayley Bombolewicz South Adams

7:52.2

7:52/M

 

24

17

280

Kenley Garman Huntertown

7:55.5

7:55/M

 

25

(< 5)

644

Julia Kissinger Oak View

7:59.1

7:59/M

 

26

18

38

Alexis Snyder Cedar Canyon

7:59.8

7:59/M

 

27

19

35

Regan Konow Cedar Canyon

8:00.8

8:00/M

 

28

20

281

Kailey Hall Huntertown

8:01.0

8:01/M

 

29

(< 5)

605

Jadyn Stecher Huntington Catholic

8:01.0

8:01/M

 

30

(< 5)

649

Megan Baxter Pierceton

8:02.1

8:02/M

 

31

(< 5)

555

Taylor Aselage St. Vincents

8:03.3

8:03/M

 

32

21

1944

Josslyn Goss Eel River

8:08.3

8:08/M

 

33

22

409

Taylor Hansen Perry Hill

8:13.2

8:13/M

 

34

(< 5)

99

Marin Shurtz Deer Ridge

8:13.5

8:13/M

 

35

(< 5)

704

Lauren Heltzel Deer Ridge

8:14.5

8:14/M

 

36

23

544

Emerson Smith South Adams

8:18.0

8:18/M

 

37

(< 5)

125

Marissa Howett Eisenhower

8:20.1

8:20/M

 

38

24

415

Lillian Roberts Perry Hill

8:21.7

8:21/M

 

39

25

416

Sierra Slater Perry Hill

8:25.4

8:25/M

 

40

(< 5)

362

Brooklyn Kirtleis North Webster

8:26.3

8:26/M

 

41

26

1879

Jayden Souther Eel River

8:27.1

8:27/M

 

42

27

199

Alexis Castator Hickory Center

8:33.3

8:33/M

 

43

28

204

Jorja Quinn Hickory Center

8:38.3

8:38/M

 

44

29

131

Sydney McFarren Flint Springs

8:39.4

8:39/M

 

45

(< 5)

363

Charlotte Crighton North Webster

8:40.3

8:40/M

 

46

30

1961

Sydney Powell Eel River

8:40.5

8:40/M

 

47

31

203

Isabelle Paonessa Hickory Center

8:45.1

8:45/M

 

48

32

636

Abby Denman Flint Springs

8:49.7

8:49/M

 

49

33

36

Abigail Linder Cedar Canyon

8:56.2

8:56/M

 

50

(< 5)

348

Madalyn Knapke Oak View

8:57.5

8:57/M

 

51

34

137

Kali LaRocque Flint Springs

8:59.7

8:59/M

 

52

35

132

Easah Bartrom Flint Springs

9:03.8

9:03/M

 

53

36

34

Kendyl Kinsey Cedar Canyon

9:06.9

9:06/M

 

54

37

284

Sasha Scott Huntertown

9:12.2

9:12/M

 

55

38

201

Edith Mendoza Hickory Center

9:13.2

9:13/M

 

56

39

200

Maggie DeTurk Hickory Center

9:13.7

9:13/M

 

57

(> 7)

32

Olivia Gisslen Cedar Canyon

9:15.4

9:15/M

 

58

(> 7)

417

Ashleigh Strange Perry Hill

9:16.3

9:16/M

 

59

(> 7)

111

Olivia Kuhns Eel River

9:20.8

9:20/M

 

60

(< 5)

634

Lily Gladd Little Turtle

9:22.5

9:22/M

 

61

(< 5)

2

GRETA SCHNEIDER Arcola

9:26.1

9:26/M

 

62

(> 7)

406

Klaire Barnett Perry Hill

9:28.7

9:28/M

 

63

40

276

Nadia Baugh Huntertown

9:28.8

9:28/M

 

64

(> 7)

435

Vincenza Talarica Perry Hill

9:29.6

9:29/M

 

65

(> 7)

29

Avery Emley Cedar Canyon

9:30.8

9:30/M

 

66

(> 7)

412

Abbie Leach Perry Hill

9:30.9

9:30/M

 

67

(< 5)

3

SOPHIE LOVELL Arcola

9:31.5

9:31/M

 

68

41

283

Ella Rutherford Huntertown

9:34.3

9:34/M

 

69

(> 7)

407

Anna Ealing Perry Hill

9:40.6

9:40/M

 

70

42

130

Adison Camolie Flint Springs

9:50.6

9:50/M

 

71

(> 7)

278

Bailey Fluke Huntertown

9:52.0

9:52/M

 

72

(> 7)

282

Skylar Parks Huntertown

9:54.6

9:54/M

 

73

43

205

Emily Reece Hickory Center

9:57.2

9:57/M

 

74

(> 7)

618

Haven Eastman Eel River

9:58.6

9:58/M

 

75

(> 7)

414

Elena Marcom Perry Hill

9:59.3

9:59/M

 

76

44

133

Naomi Vincenti Flint Springs

10:04.9

10:04/M

 

77

(> 7)

286

Jade Studle Huntertown

10:07.7

10:07/M

 

78

(> 7)

275

Nevaeh Barrientes Huntertown

10:18.8

10:18/M

 

79

(> 7)

411

Bailey Herndon Perry Hill

10:27.6

10:27/M

 

80

(> 7)

287

Reese Workman Huntertown

10:34.7

10:34/M

 

81

(< 5)

689

Olivia McClurg Oak View

10:55.7

10:55/M

 

82

(> 7)

419

Savina Tippman Perry Hill

11:02.6

11:02/M

 

83

45

202

Kelly Ngo Hickory Center

11:06.3

11:06/M

 

84

(< 5)

4

MADDIE LOVEDAY Arcola

11:08.3

11:08/M

 

85

(< 5)

706

Christina Barranda Oak View

11:09.5

11:09/M

 

86

(> 7)

28

Elizabeth Allen Cedar Canyon

11:17.3

11:17/M

 

87

(> 7)

279

Jordyn Freed Huntertown

11:45.6

11:45/M

 

88

(> 7)

410

Molly Hendrickson Perry Hill

12:06.9

12:06/M

 

89

46

601

Abby Gambill South Adams

12:23.9

12:23/M

 

90

(> 7)

413

Ashlynd Madden Perry Hill

12:25.6

12:25/M

 

91

(> 7)

422

Alyah Witte Perry Hill

12:31.7

12:31/M

 

 

Overall Finish List - Girls

 

4th Girls

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

(< 5)

127

Erika Bugg Eisenhower

6:56.8

6:56/M

 

2

(< 5)

128

Emily Bugg Eisenhower

7:00.7

7:00/M

 

3

1

115

Kayla Gibbs Eel River

7:03.4

7:03/M

 

4

(< 5)

360

Lillian Coffman New Paris

7:04.4

7:04/M

 

5

(< 5)

629

Grace Thomas Oak View

7:10.7

7:10/M

 

6

(< 5)

683

Emily Judd Northern Heights

7:18.0

7:18/M

 

7

2

230

Summer Hendershot Hickory Center

7:19.5

7:19/M

 

8

3

105

Audrey Gardner Deer Ridge

7:19.5

7:19/M

 

9

4

616

Molly Stock Deer Ridge

7:21.6

7:21/M

 

10

(< 5)

558

Morgan Eytcheson West Noble

7:28.2

7:28/M

 

11

5

58

Jessica Till Cedar Canyon

7:31.1

7:31/M

 

12

6

687

Carly Minnick Eel River

7:31.6

7:31/M

 

13

(< 5)

398

Lily Jaeger Oak View

7:32.4

7:32/M

 

14

7

114

Laney Conner Eel River

7:39.9

7:39/M

 

15

(< 5)

342

Sally Kissner Leo

7:41.1

7:41/M

 

16

8

628

Dylainey Floyd Eel River

7:41.3

7:41/M

 

17

9

302

Alyssa Ritter Huntertown

7:42.3

7:42/M

 

18

(< 5)

603

Peyton Pries South Adams

7:44.4

7:44/M

 

19

10

442

Paige Cronk Perry Hill

7:44.5

7:44/M

 

20

11

234

Paige Nichols Hickory Center

7:49.8

7:49/M

 

21

(< 5)

87

Kesed Picazo Central Christian

7:51.1

7:51/M

 

22

12

59

Kate Wallace Cedar Canyon

7:56.2

7:56/M

 

23

13

298

London Cupp Huntertown

7:57.0

7:57/M

 

24

(< 5)

369

Ainsley Holsten North Webster

7:57.7

7:57/M

 

25

(< 5)

702

Tessa Borton Croninger

7:58.7

7:58/M

 

26

14

104

Gia Bedwell Deer Ridge

8:00.8

8:00/M

 

27

15

227

Madison Brimhall Hickory Center

8:03.1

8:03/M

 

28

(< 5)

520

Alyse Geiger Roanoke

8:05.3

8:05/M

 

29

(< 5)

546

Madisyn Tankersley South Adams

8:06.0

8:06/M

 

30

16

449

Haley Gerhardt Perry Hill

8:06.6

8:06/M

 

31

17

441

Aubrey Barb Perry Hill

8:06.6

8:06/M

 

32

18

450

Victoria Gloyd Perry Hill

8:06.9

8:06/M

 

33

19

461

Aubrie Swain Perry Hill

8:08.9

8:08/M

 

34

20

150

Eden Brown Flint Springs

8:09.2

8:09/M

 

35

(< 5)

1812

Elizabeth Rasmussen South Whitley

8:10.8

8:10/M

 

36

(< 5)

606

Laura Hartmus Huntington Catholic

8:11.3

8:11/M

 

37

(< 5)

126

Morgan Howett Eisenhower

8:12.1

8:12/M

 

38

(< 5)

519

Audrie Bowman Roanoke

8:13.2

8:13/M

 

39

21

228

Bree Butler Hickory Center

8:18.2

8:18/M

 

40

(< 5)

545

Addisyn Hunley South Adams

8:19.1

8:19/M

 

41

22

463

Olivia Wallace Perry Hill

8:19.6

8:19/M

 

42

23

671

Tyrah Stillman Deer Ridge

8:20.1

8:20/M

 

43

24

54

Riley Davidson Cedar Canyon

8:22.4

8:22/M

 

44

(< 5)

700

Andreana Steuart South Adams

8:24.8

8:24/M

 

45

25

446

Ellie Frey Perry Hill

8:25.3

8:25/M

 

46

(< 5)

557

Valerie Diaz West Noble

8:41.6

8:41/M

 

47

26

297

Gwen Brubaker Huntertown

8:41.8

8:41/M

 

48

27

148

Macy Smith Flint Springs

8:47.2

8:47/M

 

49

28

103

Hayden Shurtz Deer Ridge

8:51.0

8:51/M

 

50

(< 5)

10

HANNA FOX Arcola

8:51.6

8:51/M

 

51

29

237

Allison Stankiewicz Hickory Center

8:54.1

8:54/M

 

52

30

52

Alaina Brooks Cedar Canyon

8:55.2

8:55/M

 

53

31

106

Sophia Wallstrom Deer Ridge

8:55.7

8:55/M

 

54

(< 5)

11

ALISON REITH Arcola

8:57.2

8:57/M

 

55

32

299

Lilly Evan Huntertown

9:00.9

9:00/M

 

56

33

55

Ella Etter Cedar Canyon

9:02.2

9:02/M

 

57

34

226

Jaina Berry Hickory Center

9:02.2

9:02/M

 

58

35

57

Vanessa McComb Cedar Canyon

9:02.7

9:02/M

 

59

(> 7)

447

Sydney Gandolfo Perry Hill

9:03.4

9:03/M

 

60

(> 7)

464

Riley Ward Perry Hill

9:09.9

9:09/M

 

61

36

301

Lauren O'Neil Huntertown

9:12.0

9:12/M

 

62

(> 7)

460

Alia Saleh Perry Hill

9:13.1

9:13/M

 

63

37

152

Adrianna Nightenhelser Flint Springs

9:13.9

9:13/M

 

64

38

147

Sara Burnworth Flint Springs

9:15.6

9:15/M

 

65

39

236

Mariah Smith Hickory Center

9:15.8

9:15/M

 

66

(< 5)

396

Katy Barnes Oak View

9:17.8

9:17/M

 

67

(> 7)

238

Abbie Troyer Hickory Center

9:19.4

9:19/M

 

68

(> 7)

454

Melanie Miller Perry Hill

9:27.1

9:27/M

 

69

(< 5)

560

Valerie Reyes West Noble

9:28.3

9:28/M

 

70

40

303

Emma Stewart Huntertown

9:29.4

9:29/M

 

71

41

56

Ashli Heaton Cedar Canyon

9:31.4

9:31/M

 

72

42

620

Aliyah Porter Eel River

9:32.1

9:32/M

 

73

(> 7)

239

Adelyn Walker Hickory Center

9:34.1

9:34/M

 

74

43

632

Kaidance Powell Huntertown

9:36.4

9:36/M

 

75

(> 7)

233

Eva Misserbiev Hickory Center

9:39.3

9:39/M

 

76

(< 5)

559

Giselle Pablo West Noble

9:41.7

9:41/M

 

77

(> 7)

444

Lillie Evans Perry Hill

9:42.5

9:42/M

 

78

(> 7)

453

Nora Lemish Perry Hill

9:44.5

9:44/M

 

79

(> 7)

457

Gianna Pineno Perry Hill

9:49.3

9:49/M

 

80

(> 7)

445

Demery Fosnaugh Perry Hill

9:54.9

9:54/M

 

81

(> 7)

224

Bara'ah Abu-Mulaweh Hickory Center

9:55.0

9:55/M

 

82

(> 7)

225

Vanshika Bangad Hickory Center

9:55.7

9:55/M

 

83

44

2961

Zoey Sell Flint Springs

9:55.9

9:55/M

 

84

45

637

Mackenzie Johnson Flint Springs

9:56.4

9:56/M

 

85

46

623

Gracie Wilson Deer Ridge

9:57.0

9:57/M

 

86

(> 7)

235

Breah Potter Hickory Center

9:58.4

9:58/M

 

87

(> 7)

229

Lydia Gillespie Hickory Center

10:03.4

10:03/M

 

88

(> 7)

443

Molly Evans Perry Hill

10:07.1

10:07/M

 

89

(> 7)

459

Sophia Roberts Perry Hill

10:08.1

10:08/M

 

90

(> 7)

440

Ava Allen Perry Hill

10:09.5

10:09/M

 

91

(> 7)

232

Morgan Mills Hickory Center

10:11.9

10:11/M

 

92

(> 7)

53

Landyn Clouse Cedar Canyon

10:18.7

10:18/M

 

93

(> 7)

304

Brielle Thielke Huntertown

10:28.3

10:28/M

 

94

(> 7)

300

Bianca Foust Huntertown

10:30.7

10:30/M

 

95

(> 7)

107

Katie DiGregory Deer Ridge

10:42.7

10:42/M

 

96

(< 5)

12

EMMA GILLIS Arcola

10:55.3

10:55/M

 

97

(< 5)

9

ARWEN SPARKS Arcola

10:55.3

10:55/M

 

98

(< 5)

371

Jade Hentzell North Webster

11:03.5

11:03/M

 

99

(> 7)

452

Grace Kadziolka Perry Hill

11:39.7

11:39/M

 

100

(> 7)

448

Tallula Garcia Perry Hill

12:10.8

12:10/M

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

101

47

151

Ana Wiegmann Flint Springs

12:20.5

12:20/M

 

102

(> 7)

149

Brianna Cutting Flint Springs

13:15.2

13:15/M

 

103

(> 7)

146

Aylssa Uhrick Flint Springs

13:27.9

13:27/M

 

104

(> 7)

153

Irelynd Rigdon Flint Springs

13:38.9

13:38/M

 

 

Overall Finish List - Girls

 

5th Girls

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

1

1

597

Christine Yoder Westview

6:24.3

6:24/M

 

2

(< 5)

344

Eden Norris Leo

6:25.4

6:25/M

 

3

(< 5)

341

Addison Wiley Lancaster

6:38.7

6:38/M

 

4

2

575

Neyda Macias West Noble

6:40.2

6:40/M

 

5

(< 5)

379

Courtney Cox North Webster

6:43.6

6:43/M

 

6

3

609

Anna Guerre Huntington Catholic

6:47.2

6:47/M

 

7

4

163

Regan Slagel Flint Springs

6:49.7

6:49/M

 

8

5

680

Danielle Brennan Oak View

6:50.9

6:50/M

 

9

(< 5)

377

Caitlyn Cox North Webster

6:53.1

6:53/M

 

10

6

594

Abby Bontrager Westview

6:55.1

6:55/M

 

11

7

596

Alexys Antal Westview

6:55.4

6:55/M

 

12

(< 5)

604

Carlie Sealscott South Adams

6:59.0

6:59/M

 

13

8

614

Chelsea Swada Huntington Catholic

7:00.6

7:00/M

 

14

(< 5)

20

BREE FELGER Arcola

7:02.2

7:02/M

 

15

9

476

Grace Arnold Perry Hill

7:02.3

7:02/M

 

16

10

477

Maddie Bloom Perry Hill

7:02.4

7:02/M

 

17

(< 5)

550

McKenzie Sturwold South Adams

7:02.6

7:02/M

 

18

11

492

Fiona Tippman Perry Hill

7:05.7

7:05/M

 

19

12

320

Madalyn Ruch Huntertown

7:07.5

7:07/M

 

20

13

481

Hannah Dinius Perry Hill

7:07.5

7:07/M

 

21

14

313

Hailey Baron Huntertown

7:12.0

7:12/M

 

22

(< 5)

659

Maya Hans Deer Ridge

7:13.6

7:13/M

 

23

15

160

Leah Campbell Flint Springs

7:14.2

7:14/M

 

24

16

119

Madison Brimner Eel River

7:16.3

7:16/M

 

25

17

621

Karissa Llamas Eel River

7:19.5

7:19/M

 

26

18

579

Jazmyn Smith West Noble

7:24.4

7:24/M

 

27

19

118

Mya Dewih Eel River

7:26.9

7:26/M

 

28

20

598

Lilly Eash Westview

7:27.2

7:27/M

 

29

21

612

Ainsley Melcher Huntington Catholic

7:27.6

7:27/M

 

30

22

679

Caroline Brennan Oak View

7:27.9

7:27/M

 

31

23

610

Morgan Hasty Huntington Catholic

7:29.4

7:29/M

 

32

24

581

Madison Yates West Noble

7:32.1

7:32/M

 

33

25

566

Carolina Flores West Noble

7:34.4

7:34/M

 

34

26

75

Yianna Rongos Cedar Canyon

7:38.5

7:38/M

 

35

27

164

Chloe Kauffman Flint Springs

7:40.8

7:40/M

 

36

28

319

Lena Reelsen Huntertown

7:42.1

7:42/M

 

37

29

483

Brooke Hansen Perry Hill

7:42.7

7:42/M

 

38

30

577

Alondra Salas Hernandez West Noble

7:45.0

7:45/M

 

39

31

76

Courtney Thomas Cedar Canyon

7:49.5

7:49/M

 

40

(< 5)

549

Macie Hirschy South Adams

7:51.6

7:51/M

 

41

(< 5)

692

Addison Jordan Little Turtle

7:52.2

7:52/M

 

42

32

317

Emily McIntosh Huntertown

7:54.2

7:54/M

 

43

(< 5)

96

Brianna Willard Covington

7:56.0

7:56/M

 

44

33

567

Jocelyn Flores West Noble

7:56.7

7:56/M

 

45

34

564

Samantha Bonilla West Noble

7:57.0

7:57/M

 

46

(< 5)

382

Kennedy Adkins North Webster

8:00.0

8:00/M

 

47

35

490

Francesca Talarica Perry Hill

8:00.8

8:00/M

 

48

36

250

Claire Irvine Hickory Center

8:03.3

8:03/M

 

49

37

595

Grace Miller Westview

8:04.5

8:04/M

 

50

38

318

McKenzie Raatz Huntertown

8:05.7

8:05/M

 

51

(> 7)

576

Dara Ritchie West Noble

8:09.1

8:09/M

 

52

(> 7)

573

Samantha Klages West Noble

8:10.6

8:10/M

 

53

39

488

Lauren Sharp Perry Hill

8:10.9

8:10/M

 

54

(< 5)

2164

Anna Scharder Little Turtle

8:11.0

8:11/M

 

55

40

624

Kendall Schrock Oak View

8:12.0

8:12/M

 

56

(> 7)

571

Mya Guzman West Noble

8:13.0

8:13/M

 

57

(> 7)

485

Ally Leung Perry Hill

8:13.2

8:13/M

 

58

41

669

Jacqline Brown Eel River

8:14.4

8:14/M

 

59

(> 7)

487

Brooke Pocock Perry Hill

8:14.8

8:14/M

 

60

42

660

Leah Richeal Eel River

8:17.6

8:17/M

 

61

43

611

Andrea Krumanaker Huntington Catholic

8:18.5

8:18/M

 

62

(< 5)

97

Emma Moellering Covington

8:20.0

8:20/M

 

63

44

166

Madison Wager Flint Springs

8:21.7

8:21/M

 

64

45

167

Meg Camomile Flint Springs

8:21.8

8:21/M

 

65

46

74

Katelyn Novotny Cedar Canyon

8:22.8

8:22/M

 

66

47

323

Chloe Sweazey Huntertown

8:25.2

8:25/M

 

67

48

619

Amani Porter Eel River

8:25.5

8:25/M

 

68

(> 7)

578

Taylor Shoemaker West Noble

8:29.3

8:29/M

 

69

49

613

Kennedy Stecher Huntington Catholic

8:30.9

8:30/M

 

70

(< 5)

378

Cammy Kryder North Webster

8:33.4

8:33/M

 

71

50

666

Amelia Ohneck Eel River

8:33.5

8:33/M

 

72

51

251

Kiana Minch Hickory Center

8:34.5

8:34/M

 

73

52

401

Gracie Rose Oak View

8:36.5

8:36/M

 

74

53

168

Melody Bickel Flint Springs

8:36.5

8:36/M

 

75

(> 7)

486

Jenna Miller Perry Hill

8:37.6

8:37/M

 

76

54

254

Abby Scholz Hickory Center

8:38.3

8:38/M

 

77

(> 7)

691

Madelyn Helmkamp Eel River

8:38.4

8:38/M

 

78

(> 7)

478

McKenzie Bright Perry Hill

8:38.8

8:38/M

 

79

(< 5)

358

Carlie Price Little Turtle

8:40.1

8:40/M

 

80

55

402

Lia Wirges Oak View

8:40.7

8:40/M

 

81

56

255

Sabrina Stucko Hickory Center

8:41.7

8:41/M

 

82

(> 7)

565

Aneth Delgado West Noble

8:44.0

8:44/M

 

83

57

638

Helena Davenriner Flint Springs

8:46.9

8:46/M

 

84

(< 5)

663

Isabella Kneller Covington

8:49.2

8:49/M

 

85

58

645

Rebekah Spieth Oak View

8:51.6

8:51/M

 

86

59

73

Claire Miles Cedar Canyon

8:51.7

8:51/M

 

87

(< 5)

529

Auburn Cartwright Roanoke

8:52.5

8:52/M

 

88

60

256

Emma Walker Hickory Center

8:53.3

8:53/M

 

89

61

253

Madelyn Rommel Hickory Center

8:54.2

8:54/M

 

90

(> 7)

493

Emily Witte Perry Hill

8:57.5

8:57/M

 

91

62

248

Jordan Bennett Hickory Center

8:58.5

8:58/M

 

92

63

321

Summer Salomon Huntertown

8:59.6

8:59/M

 

93

(> 7)

316

Zaeda Knudson Huntertown

9:01.2

9:01/M

 

94

(> 7)

479

Claire Chaille Perry Hill

9:08.1

9:08/M

 

95

(> 7)

315

Skye Johnson Huntertown

9:08.2

9:08/M

 

96

64

1804

Grayce Tappy Oak View

9:13.4

9:13/M

 

97

(> 7)

574

Miyah Lee West Noble

9:18.1

9:18/M

 

98

(> 7)

314

Hayley Hirsch Huntertown

9:19.3

9:19/M

 

99

(> 7)

572

Valerie Herrera West Noble

9:27.5

9:27/M

 

100

(> 7)

489

Riley Smith Perry Hill

9:27.5

9:27/M

 

O'All Place

Adj Place

Bib No

Name Team

Time

Pace

 

101

65

593

Julia Miller Westview

9:33.7

9:33/M

 

102

(> 7)

568

Natalie Flores West Noble

9:35.1

9:35/M

 

103

(< 5)

1806

Stephanie Miller South Whitley

9:35.8

9:35/M

 

104

(< 5)

19

ABBI FELKNER Arcola

9:36.5

9:36/M

 

105

(> 7)

563

Fiorella Baca West Noble

9:36.6

9:36/M

 

106

(> 7)

161

Sloane Williams Flint Springs

9:44.3

9:44/M

 

107

(> 7)

482

Kaitlyn Gloyd Perry Hill

9:46.2

9:46/M

 

108

(> 7)

249

Madelyn Bracken Hickory Center

9:48.8

9:48/M

 

109

66

72

Mackenzee Gearhart Cedar Canyon

9:53.2

9:53/M

 

110

(> 7)

252

Tori Noble Hickory Center

9:57.2

9:57/M

 

111

(> 7)

165

Kiana Vincenti Flint Springs

9:58.1

9:58/M

 

112

(> 7)

159

Ella Stroud Flint Springs

10:26.1

10:26/M

 

113

(> 7)

698

Rhiannon B ear Oak View

10:27.3

10:27/M

 

114

(< 5)

388

Holly Thompson Northern Heights

10:35.4

10:35/M

 

115

(> 7)

580

Viviana Vallejo-Jimenez West Noble

10:48.0

10:48/M

 

116

(> 7)

162

Marideth Higgins Flint Springs

11:01.9

11:01/M

 

117

(< 5)

532

Olivia Walpole Roanoke

11:04.9

11:04/M

 

118

(< 5)

530

Kristin Coffman Roanoke

11:06.3

11:06/M

 

119

(> 7)

322

Courtney Scott Huntertown

11:16.4

11:16/M

 

120

(> 7)

570

Daniela Gomez-Miller West Noble

11:37.6

11:37/M

 

121

(> 7)

562

Elsie Abad West Noble

12:04.2

12:04/M

 

Team Summary Report - Girls

K-2

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Hickory Center

15

1

2

3

4

5

6

7

 

 

Top 5 Times: 39:52.2

 

Inc.

Cedar Canyon

4 finishers

 

 

 

Inc.

Covington

1 finishers

 

 

 

Inc.

Eisenhower

1 finishers

 

 

 

Inc.

Flint Springs

4 finishers

 

 

 

Inc.

Jr. Watson

1 finishers

 

 

 

Inc.

Mary Raber

1 finishers

 

 

 

Inc.

Northern Heights

1 finishers

 

 

 

Inc.

South Adams

1 finishers

 

 

 

Inc.

St. Vincents

1 finishers

 

 

 

Inc.

West Noble

2 finishers

 

 

 

Inc.

Huntington Catholic

1 finishers

 

 

 

Inc.

Pierceton

1 finishers

 

 

 

Inc.

Concordia

1 finishers

 

 

 
 

Team Summary Report - Girls

3rd Girls

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Eel River

58

3

9

10

15

21

26

30

 

 

Top 5 Times: 38:25.2

 

2

Perry Hill

63

2

12

13

14

22

24

25

 

 

Top 5 Times: 38:38.3

 

3

Cedar Canyon

63

7

8

11

18

19

33

36

 

 

Top 5 Times: 38:41.1

 

4

Huntertown

81

1

6

17

20

37

40

41

 

 

Top 5 Times: 39:39.2

 

5

South Adams

94

4

5

16

23

46

 

 

Top 5 Times: 43:24.0

 

6

Hickory Center

163

27

28

31

38

39

43

45

 

 

Top 5 Times: 44:23.7

 

7

Flint Springs

172

29

32

34

35

42

44

 

 

Top 5 Times: 45:23.4

 

Inc.

Arcola

3 finishers

 

 

 

Inc.

Cedarville

2 finishers

 

 

 

Inc.

Coesse

1 finishers

 

 

 

Inc.

Deer Ridge

2 finishers

 

 

 

Inc.

Eisenhower

1 finishers

 

 

 

Inc.

Leo

1 finishers

 

 

 

Inc.

Little Turtle

2 finishers

 

 

 

Inc.

North Webster

2 finishers

 

 

 

Inc.

Northern Heights

1 finishers

 

 

 

Inc.

Oak View

4 finishers

 

 

 

Inc.

St. Peter's Lutheran

1 finishers

 

 

 

Inc.

St. Vincents

1 finishers

 

 

 

Inc.

Huntington Catholic

1 finishers

 

 

 

Inc.

Pierceton

1 finishers

 

 

 
 

Team Summary Report - Girls

4th Girls

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Eel River

64

1

6

7

8

42

 

 

Top 5 Times: 39:28.5

 

2

Deer Ridge

72

3

4

14

23

28

31

46

 

 

Top 5 Times: 39:53.2

 

3

Hickory Center

78

2

11

15

21

29

34

39

 

 

Top 5 Times: 40:25.0

 

4

Perry Hill

80

10

16

17

18

19

22

25

 

 

Top 5 Times: 40:13.7

 

5

Cedar Canyon

104

5

12

24

30

33

35

41

 

 

Top 5 Times: 41:47.2

 

6

Huntertown

116

9

13

26

32

36

40

43

 

 

Top 5 Times: 42:34.3

 

7

Flint Springs

166

20

27

37

38

44

45

47

 

 

Top 5 Times: 45:22.0

 

Inc.

Arcola

4 finishers

 

 

 

Inc.

Central Christian

1 finishers

 

 

 

Inc.

Eisenhower

3 finishers

 

 

 

Inc.

Leo

1 finishers

 

 

 

Inc.

New Paris

1 finishers

 

 

 

Inc.

North Webster

2 finishers

 

 

 

Inc.

Northern Heights

1 finishers

 

 

 

Inc.

Oak View

3 finishers

 

 

 

Inc.

Roanoke

2 finishers

 

 

 

Inc.

South Adams

4 finishers

 

 

 

Inc.

West Noble

4 finishers

 

 

 

Inc.

Huntington Catholic

1 finishers

 

 

 

Inc.

South Whitley

1 finishers

 

 

 

Inc.

Croninger

1 finishers

 

 

 
 

Team Summary Report - Girls

5th Girls

 

Top 5

---- Finishers ----

 

Place

Team

Places

1

2

3

4

5

6*

7*

 

 

1

Westview

71

1

6

7

20

37

65

 

 

Top 5 Times: 35:46.7

 

2

Perry Hill

72

9

10

11

13

29

35

39

 

 

Top 5 Times: 36:00.9

 

3

Huntington Catholic

98

3

8

21

23

43

49

 

 

Top 5 Times: 37:03.6

 

4

West Noble

99

2

18

24

25

30

33

34

 

 

Top 5 Times: 36:56.2

 

5

Huntertown

124

12

14

28

32

38

47

63

 

 

Top 5 Times: 38:01.7

 

6

Eel River

135

16

17

19

41

42

48

50

 

 

Top 5 Times: 38:34.9

 

7

Flint Springs

135

4

15

27

44

45

53

57

 

 

Top 5 Times: 38:28.4

 

8

Oak View

174

5

22

40

52

55

58

64

 

 

Top 5 Times: 39:48.1

 

9

Cedar Canyon

228

26

31

46

59

66

 

 

Top 5 Times: 42:35.8

 

10

Hickory Center

257

36

51

54

56

60

61

62

 

 

Top 5 Times: 42:51.3

 

Inc.

Arcola

2 finishers

 

 

 

Inc.

Covington

3 finishers

 

 

 

Inc.

Deer Ridge

1 finishers

 

 

 

Inc.

Lancaster

1 finishers

 

 

 

Inc.

Leo

1 finishers

 

 

 

Inc.

Little Turtle

3 finishers

 

 

 

Inc.

North Webster

4 finishers

 

 

 

Inc.

Northern Heights

1 finishers

 

 

 

Inc.

Roanoke

3 finishers

 

 

 

Inc.

South Adams

3 finishers

 

 

 

Inc.

South Whitley

1 finishers